Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Zdjęcie na płótnie – oryginalna dekoracja wnętrza

Zdjęcie na płótnie – oryginalna dekoracja wnętrza

Obraz na płótnie ze zdjęcia to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego obrazu w ramie. Dzięki temu, że fotoobrazy są dostępne w różnych rozmiarach, charakteryzują się eleganckim wyglądem oraz mają nieograniczoną ilość motywów do wyboru, to można je dopasować do każdego pomieszczenia w domu. Na co zwrócić uwagę kupując obraz ze zdjęcia? O tym piszemy poniżej.

Wymiary fotoobrazu

Aby obraz ze zdjęcia efektownie prezentował się na ścianie, trzeba wstępnie oszacować ile wolnego miejsca mamy do zagospodarowania. Zbyt duży fotoobraz może całkowicie zdominować przestrzeń, a zbyt mały zginąć wśród innych dodatków, dlatego wskazane jest zachowanie umiaru. Wybrane przez nas zdjęcie można wydrukować na płótnie w różnym rozmiarze oraz o różnych proporcjach, dzięki czemu obraz ze zdjęcia można dobrać zarówno do małej łazienki, jak i przestronnego salonu.

Chętnie wybierane formaty obrazów ze zdjęcia to:

  • prostokątne 2:3 albo 3:4;
  • kwadratowe;
  • panoramiczne 2:1 lub 3:1;
  • wieloczęściowe: dyptyki, tryptyki, kwadraptyki oraz pentaptyki.

Klienci mają do wyboru pojedyncze fotoobrazy, jak i wieloczęściowe kompozycje, które tworzą efektowną całość.

Motyw przewodni fotoobrazu

Fotoobraz to dekoracja wnętrza, którą można przygotować na bazie każdej fotografii. Zabawne zdjęcie z wyprawy wakacyjnej czy udane ujęcie z ważnej uroczystości rodzinnej to idealny motyw, który można wydrukować na płótnie i dzięki temu na dłużej zachować w pamięci niesamowite chwile w swoim życiu.

Wszystkich, którzy poszukują ciekawych motywów do wydrukowania na płótnie, zachęcamy do przeglądania wpisów, w których znajdują się inspiracje: https://www.foto4u.pl/galerie. Prezentowane motywy są bardzo różnorodne i dlatego mogą posłużyć jako dekoracja kuchni, salonu, biura czy pokoju dziecięcego.

Jak i gdzie zamówić fotoobraz

Jeśli zdecydowaliśmy się na wydruk zdjęcia na płótnie, to kolejnym krokiem będzie złożenie zamówienia. Profesjonalne usługi w tym zakresie oferuje firma Foto4u, która od lat zajmuje się drukowaniem zdjęć na płótnie oraz ich sprzedażą. Zdjęcia są drukowane na profesjonalnym płótnie Canvas. Naturalny kolor bazy płótna pozwala na stworzenie autentycznego dzieła. Wydruk zdjęcia na Canvasie uzyskuje szlachetny wygląd oraz interesującą fakturę. Struktura imitująca naturalne płótno malarskie sprawia, że fotografie nabierają charakteru ręcznie malowanego obrazu. Specjalna powłoka zapewnia niezwykłą kolorystykę i wysoką rozdzielczość drukowanego fotoobrazu.

Proces zamawiania wydruku zdjęcia na Canvasie jest sprowadzony do kilku prostych czynności, które można wykonać online w zaciszu własnego domu i dzięki temu zaoszczędzić swój czas. Wystarczy tylko wybrać zdjęcie, które chcemy wydrukować na płótnie, wskazać preferowany rozmiar oraz złożyć zamówienie.

Obraz ze zdjęcia – kropka nad „i” we wnętrzu

Wydruk zdjęcia na płótnie to ciekawy i zarazem niedrogi sposób na ożywienie wnętrz. Dużym atutem jest oryginalna forma oraz nieograniczona ilość motywów do wybrania. Każdy, kto chce zaskoczyć wszystkich jakością i oryginalnym pomysłem na dekorację pomieszczenia powinien choć raz zdecydować się na wydruk zdjęcia na canvasie. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szukają niebanalnych dodatków do wnętrz. To także dobry pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Dobrze dobrany obraz ze zdjęcia, będzie nie tylko cieszył oko domowników, ale także przyciągał wzrok gości.

Oceń