Together Magazyn » Aktualności » ZARAŻAMY PASJĄ DO PIŁKI NOŻNEJ

ZARAŻAMY PASJĄ DO PIŁKI NOŻNEJ

Elitarna szkółka piłkarska Football Academy zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 4 lat na zajęcia piłki nożnej na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. O najdynamiczniej rozwijającej się Akademii Piłkarskiej w Trójmieście opowie jej Manager – Michał Stefanowski:

Czym jest Football Academy?

Football Academy jest częścią innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się sieci szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat działających na terenie całej Polski oraz Wielkiej Brytanii. Stawiamy sobie za cel budowę idealnego dla rozwoju dziecka, bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Najważniejsze są dla nas komfort oraz zadowolenie dziecka zarówno z każdego treningu, jak i całej piłkarskiej przygody, jaką z nami przeżywa. Naszych podopiecznych zarażamy pasją do piłki nożnej!

Co składa się na zajęcia treningowe w FA?

Proponujemy treningi przez zabawę oraz edukację poprzez sport. Nie poddajemy młodych zawodników presji wyników i uczymy wartości fair play na boisku i poza nim. Równocześnie nie zwalniamy jednak swoich podopiecznych z obowiązku czynienia postępów.

Czy szkółka prowadzi selekcję przy naborze małych piłkarzy?

Do Football Academy może zostać zapisany każdy młody zawodnik i każda młoda zawodniczka, bez względu na umiejętności. Naszym podstawowym celem jest nauczanie dzieci gry w piłkę nożną. Dajemy szansę każdemu.

Co wyróżnia Football Academy na tle innych szkółek piłkarskich?

Przede wszystkim innowacyjne podejście do treningu, jakość świadczenia usług oraz pasja w działaniu. Nasi trenerzy prowadzą wartościowe i interesujące treningi piłkarskie, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia oraz dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących. Szczególną uwagę zwracamy również na bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Nasi trenerzy są osobami o odpowiednich kwalifikacjach, a obiekty i asortyment treningowy dobierane są tak, by gwarantować ćwiczącym najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Co dodatkowo oferuje FA?

Oprócz zajęć treningowych, młodzi zawodnicy i zawodniczki rozgrywają mecze oraz biorą udział w rozgrywkach ligowych i pucharowych. Nasi mali piłkarze mają ponadto możliwość skorzystania z bogatej oferty obozowej oraz naszych Półkolonii. Bierzemy również udział w Mistrzostwach Polski FA, a najlepsi zawodnicy mają szansę powołania do Reprezentacji Polski Football Academy.

Co zrobić, gdy nie jesteśmy pewni, czy dziecku spodoba się na zajęciach?

Zanim zdecydują się Państwo zapisać dziecko do naszej szkółki, zachęcamy do skorzystania z możliwości udziału w dwóch pierwszych, bezpłatnych treningach. Będą mieli Państwo podczas nich okazję nie tylko zobaczyć, jak wyglądają zajęcia, ale również porozmawiać z trenerem.

Gdzie w Trójmieście odbywają się treningi FA i jak można się do Was zgłosić?

Zajęcia Football Academy odbywają się na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu w wielu lokalizacjach zależnie od wieku ćwiczących. Jeśli zdecydowali się Państwo wybrać na trening FA, aby na własne oczy przekonać się o jakości naszych zajęć oraz poczuć atmosferę przyjaźni i zabawy panującą na treningu to proszę o kontakt mailowy: trojmiasto@footballacademy.pl lub telefoniczny: 795-953-733 lub 667-704-281 – namawia Manager FA Trójmiasto – Michał Stefanowski

 

FOOTBALL ACADEMY TRÓJMIASTO

www.footballacademy.pl

trojmiasto@footballacademy.pl

795-953-733 lub 667-704-281

 

1001901_815102368504514_1087055538_n fa1

Oceń