Together Magazyn » Aktualności » Windows 11 Home i Office 2021 Home / Student – dla sprawnej nauki i pracy
kobieta pracuje na laptopie i trzyma smartfona

Windows 11 Home i Office 2021 Home / Student – dla sprawnej nauki i pracy

Nowoczesny system operacyjny to podstawa sprawnego funkcjonowania pracy biurowej, ale też relaksu w domowym zaciszu. Jednymi z wartych uwagi programów są Windows 11 Home oraz Office 2021 Home.

Co warto wiedzieć o Windows 11 Home ESD?

Windows 11 Home ESD został wyposażony w wiele nowych i przydatnych funkcji, które gwarantują komfortową pracę w przestrzeni domowej i biurowej. Program posiada wieczystą licencję cyfrową ESD – po zainstalowaniu można korzystać z niej na jednym urządzeniu, a sam produkt otrzymuje się zaraz po zaksięgowaniu płatności. 

Pakiet ten gwarantuje nowoczesną przestrzeń do pracy, nauki i do rozrywki oraz obejmuje takie aplikacje, jak:

– Microsoft Store

– Microsoft Edge

– Microsoft Teams

– Windows Defender

– PowerPoint

– OneDrive

– Poczta.

kobieta i mężczyzna pracuję przy komputerze

Możliwości, jakie oferuje Office 2021 Home

Microsoft jest producentem pakietu biurowego Office – na przykład Office 2021, które posiada 3 wersje. Jedną z tych wersji jest Home/Student, której obszarem zastosowania jest dom czy mieszkanie. 

Office 2021 Home oferuje użytkownikowi wiele możliwości tworzenia wybranych plików. Pakiet ten idealnie sprawdzi się w przypadku uczniów i studentów. Narzędzia biurowe, jakie oferuje Office 2021 Home / Student bardzo ułatwia przygotowywanie się do zajęć w szkole lub na studiach. Co to za narzędzia?

– Word – pozwala na tworzenie profesjonalnych dokumentów tekstowych,

– Excel – umożliwia do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych i pozwala na wykonywanie obliczeń, tworzenia wykresów, tabel i innych działań tego typu,

– PowerPoint – służy do tworzenia profesjonalnych prezentacji multimedialnych,

– OneNote – umożliwia tworzenie przejrzystych notatek.

Przydatnym narzędziem jest także Microsoft Teams, który stał się codziennością wielu osób podczas pandemii. Ułatwia pracę zespołową oraz pozwala na prowadzenie zajęć online. Dodatkowo, umożliwia dzielenie się materiałami z innymi uczniami i studentami. 

Office 2021 Home / Student idealnie sprawdzi się w przestrzeni domowej. Mogą nie spełniać swoich funkcji w przestrzeni firmowej. Dla firm – wszelkiego rodzaju, mniejszych i większych – sprawdzą się inne, bardziej profesjonalne pakiety od Office. 

Sklep z tanim oprogramowaniem Teamnet-Software oferuje różne systemy oprogramowania – nie tylko wspomniane Windows 11 Home i Office 2021 Home, ale też na przykład Office 2019. Są one dostępne w przystępnych cenach. Tuż po zaksięgowaniu płatności użytkownik otrzymuje produkt wysokiej jakości, który ułatwia naukę i pracę, jak również uprzyjemnia korzystanie z laptopa lub komputer

Oceń