Together Magazyn » FOTORELACJE Z WYDARZEŃ » VI Piknik “Wyspa Przyrodników”

VI Piknik „Wyspa Przyrodników”

VI edycja pikniku „Wyspa Przyrodników” organizowanego przez Stację Biologiczną Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego i Grupę Badawczą Ptaków Wodnych KULING za nami. W sobotę 29 czerwca Wyspa Sobieszewska zamieniła się w pełną tajemnic strefę edukacji i relaksu. Atrakcyjny program zapewnił rozrywkę na łonie natury całym rodzinom.

Zdj. Jowita Kurach

Oceń
Zobacz także:  Literacki Sopot – warsztaty dla dzieci