Together Magazyn » Edukacja » Uśmiechnij ColorLovo przedszkola!

Uśmiechnij ColorLovo przedszkola!

Kolory otaczają nas codziennie – najlepiej, żeby były jasne, żywe, soczyste i przyjazne.

Firma Baumit uruchomiła akcję „ColorLove Przedszkole” właśnie po to, żeby takie kolory zagościły na fasadzie dwóch z nich – z Krakowa i okolic oraz z Trójmiasta i okolic.

Jeszcze tylko do 30 września 2015 zgłaszać można przedszkola, które otrzymają szansę na piękną fasadę od firmy Baumit. Głosy oddawane za pośrednictwem strony www.baumitstar.pl przyczynią się do wyłonienia po 10 placówek z każdego rejonu, spośród których jury wybierze 2 Zwycięzców – po jednym na każdy rejon. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.baumitstar.pl.

Głosowanie potrwa do 26 października 2015. Dzięki oddanym głosom każde z biorących udział w akcji przedszkoli, może stać się ColorLove!

Wzmocnieniem całej akcji jest fakt, że kupując określone produkty Baumit można zwiększyć siłę swojego głosu. Każdy, kto w okresie głosowania kupi jeden z produktów z listy (Baumit StarContact White, Baumit Star Therm, Baumit StarTex, Baumit Nanopor Top, Baumit openTherm lub Baumit CreativTop), będzie mógł oddać głos o równowartości 100 zwykłych głosów.

Zapraszamy do zgłaszania przedszkoli do akcji i głosowania na jej Uczestników!

Oceń