Jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies Total 1 stały się dla wielu osób wygodniejszą alternatywą dla stosowanych do tej pory okularów korekcyjnych. Nie trudno się temu dziwić. Są bowiem nie tylko niewidoczne, ale również pozwalają na uprawianie ulubionych dyscyplin sportowych czy noszenie ulubionych okularów przeciwsłonecznych – bez konieczności zakupu ciemnych szkieł korekcyjnych. Nic zatem dziwnego, że odkąd pojawiły się rynku, stały się dla wielu osób absolutnym hitem. Kto może po nie sięgnąć? Dla kogo są dedykowane?

Jak to jest z tymi okularami?

O ile jeszcze kilkanaście lat temu noszenie okularów korekcyjnych było dla wielu osób wstydliwe, a wśród dzieci dodatkowo narażone na wyśmiewanie, tak dziś stanowią interesujący element stylizacji. Co ciekawe, sięgają po nie zarówno ci, którzy z racji wady wzroku są zobowiązani do jego korekty, jak również osoby, które nie muszą, a chcą. I choć na przestrzeni lat zmieniło się podejście do okularów korekcyjnych, to jednak od momentu pojawienia się w sprzedaży soczewek kontaktowych, wiele osób na ich punkcie oszalało. Nie ma się co dziwić. Dla przykładu, wybierając jednodniowe szkła Dailies Total 1 zyskujemy nie tylko wygodną, ale również praktyczną alternatywę dla szkieł. Co ważne – przeznaczoną dla każdego!

Soczewki kontaktowe – dla kogo są przeznaczone?

To, co łączy tradycyjne okulary korekcyjne z soczewkami kontaktowymi to przede wszystkim umiejętność korekty wzroku. W związku z tym po szkła chętnie sięgają osoby, które zmagają się z niedowidzeniem. Dotyczy to nie tylko małych wad wzroku, ale również tych, w których zachodzi konieczność noszenia grubych szkieł w okularach. Przeznaczone również dla osób zmagających się z prezbiopią, czyli starczowzrocznością. Kto jeszcze może sięgnąć po soczewki kontaktowe? Szkła Dailies Total 1 doskonale sprawdzą się także u pacjentów, którzy uprawiają sport i lubią aktywny tryb życia, a także tych, dla których zmorą są sezonowe alergie.

Nowy wymiar komfortu dla osób z niedowidzeniem

Odkąd w sprzedaży pojawiły się szkła kontaktowe, osoby dotknięte wadą wzroku już nie muszą nosić wyłącznie okularów korekcyjnych. Otworzył się przed nimi szeroki wachlarz możliwości, pozwalający na swobodne dopasowanie się do użytkownika. Soczewki, podobnie jak okulary, różnią się między sobą. Wybierając Dailies Total 1 nie tylko możemy liczyć na odpowiednią ostrość i komfort widzenia, ale również korektę takich schorzeń, jak presbiopia, czyli starczowzroczność.

Soczewki Dailies Total 1 – dla kogo przeznaczone?
Oceń ten post

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany