Together Magazyn » Wspieramy » Serca Gwiazd z Jerzym Stuhrem

Serca Gwiazd z Jerzym Stuhrem

24 maja odbyło się przedostatnie w sezonie 2014/2015 spotkanie charytatywne z cyklu „Serca Gwiazd”, na którym gościem specjalnym został Jerzy Stuhr – wybitny polski aktor, reżyser oraz profesor sztuki. Największa sławę przyniosły mu produkcje takie jak „Seksmisjia”, „Killer”, „Pogoda na jutro”, „Korowód” czy „Obywatel”

Przybycie tak wybitnej postaci zgromadziło tłumy – aktor już na wejściu otrzymał owacje na stojąco. Rozmowę z gościem, tradycyjnie już poprowadziła Beata Szewczyk – dziennikarka radia Gdańsk. Aktor opowiedział o swoim dzieciństwie, rodzinie, karierze i chorobie, którą pokonał. Po wywiadzie i rozmowie z publicznością rozpoczęto licytację, na której udało się zebrać 3264,50 zł.

Środki gromadzone podczas cyklu akcji „Serca Gwiazd” mają wspomóc leczenie chorego na zanik mięśni 8 letniego Pawła, który mieszka z mamą w Gdańsku. Tegoroczne zbiórki mają umożliwić zakup specjalistycznego wózka pod prysznic dla chłopca.

Final III sezony cyklu Serca Gwiazd odbędzie się 21 czerwca o 18. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert – gwiazdą wieczoru będzie Halina Kunicka i Jerzy Defrel.


Oceń