Together Magazyn » Aktualności » RENATA PRZEMYK TRIO W TEATRZE ATELIER IM. AGNIESZKI OSIECKIEJ!

RENATA PRZEMYK TRIO W TEATRZE ATELIER IM. AGNIESZKI OSIECKIEJ!

5 oraz 6 lipca na scenie Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej wystąpiła Renata Przemyk Trio. To kameralny projekt, w którego skład oprócz wokalistki wchodzą świetni instrumentaliści. Artyści sięgają po znane utwory, odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. W repertuarze znajdują się również piosenki z najnowszej płyty „RZEŹBA DNIA”.

Zobacz także:  Przegląd możliwości inwestycyjnych – Lokata strukturyzowana

fot. Piotr Żagiell

Oceń