Together Magazyn » PROŚBA O POMOC DLA ŁUKASZKA

PROŚBA O POMOC DLA ŁUKASZKA

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP.
PROŚBA O POMOC DLA ŁUKASZKA
Zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie 1% z podatku bądź darowizny na leczenie i rehabilitację naszego synka Łukasza Tomczaka.
Łukaszek przyszedł na świat z wieloma wadami rozwojowymi, takimi jak wodogłowie, porażenie mózgowe, padaczka, zaćma i wieloma drobniejszymi.
Od urodzenia przeszedł wiele operacji i zabiegów, wymaga też intensywnej rehabilitacji psychoruchowej, ponieważ dokuczają mu przykurcze mięśniowe. Długi pobyt w szpitalu oraz zakres wad spowodował , że Łukaszek jest dość mocno opóźniony w rozwoju w stosunku do innych dzieci. Trzeba wiele pracy, aby miał szansę nadgonić chociaż część tej straty.
Aby pomóc Łukaszkowi potrzebna jest fachowa i długoletnia rehabilitacja, która bardzo dużo kosztuje, oraz specjalistyczne środki medyczne. Dzięki 1% podatku bądź darowiźnie może uda nam się zebrać pieniążki na przynajmniej częściowe przywrócenie naszego synka do lepszego funkcjonowania. Łukaszek wymaga diagnostyki w różnym kierunku, np. borykamy się z dużymi kłopotami oddechowymi.
Jeśli bylibyście Państwo skłonni ofiarować swoją pomoc, można dokonać tego na dwa sposoby :
Forma Przekazania 1% Podatku – wypełniając rubrykę w rocznym zeznaniu
podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38)
należy wpisać Numer KRS – 0000037904 oraz w polu cel szczegółowy 1%:
6909 Tomczak Łukasz.
Forma Darowizny – osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT)
Wystarczy dokonać wpłaty na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
nr konta : 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 i koniecznie z dopiskiem: 6909 Tomczak Łukasz – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Z góry z całego serca dziękujemy za pomoc…
Rodzice i rodzeństwo Łukaszka
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
www.dzieciom.pl

Oceń