Together Magazyn » Aktualności » Profesjonal24 – domy i mieszkania na miarę marzeń!

Profesjonal24 – domy i mieszkania na miarę marzeń!

Marzenia wielu osób koncentrują się wokół posiadania własnego domu. Aby je realizować, warto zaufać profesjonalistom, którzy gwarantują jakość, solidność i dbałość o detale. Firma Profesjonal24 pomaga spełniać najśmielsze plany życiowe, oferując domy i mieszkania skrojone na miarę marzeń.

Dlaczego Profesjonal24?

Firma Profesjonal24 jest liderem w realizacji budowy domów jednorodzinnych w gminie Pszczółki, w sąsiedztwie Pruszcza Gdańskiego. Oferuje domy jednorodzinne, wolnostojące i bliźniacze – jako inwestor, jak również na zamówienia indywidualne. Wyspecjalizowany zespół realizuje budowę osiedli domów jednorodzinnych.

Warto zaufać firmie Profesjonal24, którą wyróżniają tradycja i charakter. Pasja jest tutaj słowem kluczowym. Każdy dom czy mieszkanie powstają właśnie dzięki zaangażowaniu i pasji fachowców, z których korzystają przyszli użytkownicy. Rzetelność i jakość to absolutne priorytety w realizacji każdej inwestycji tej firmy. Inwestycje są wykonywane terminowo, z poszanowaniem dbałości o detale i solidności wykonania. Najważniejsza jest satysfakcja klienta, który będzie wieloletnim użytkownikiem domu. Przyjazna i nowoczesna architektura spełnia różnorodne oczekiwania nabywców i sprawdza się w urozmaiconych aranżacjach. Co warto jeszcze wiedzieć?

  • Wszystkie domy i mieszkania firmy Profesjonal24 są dostępne w ramach rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych.
  • Dzięki atrakcyjnemu i elastycznemu systemowi budowy oraz zakupu, droga do wymarzonego domu czy nietuzinkowego mieszkania jest zdecydowanie łatwiejsza!
  • Nie warto zwlekać z podjęciem decyzji o zakupie domu lub mieszkania w firmie Profesjonal24. Wcześniej podjęta decyzja to atrakcyjniejsza cena nieruchomości !
  • Mieszkania są dostępne w systemie bezczynszowym.
  • Klienci mogą uczestniczyć we wczesnym stadium budowy, a dzięki temu – mieć wpływ (nieodpłatnie lub za niewielką dopłatą), np. na układ ścianek działowych, jak i wiele innych elementów.

Mieszkania na lata, satysfakcja na co dzień

Decydując się na zakup mieszkania w firmie Profesjonal24, wybieramy rozwiązanie, które przez wiele lat będzie nam zapewniało poczucie satysfakcji i komfortu. Do licznych zalet mieszkań oferowanych przez tego dewelopera warto zaliczyć m.in.: systemy energooszczędne, własne miejsce parkingowe i ogródek z tarasem. Już dzisiaj możesz więc zaplanować przyjęcie z grillem we własnym ogórku!

Dom, czyli prawdziwa niezależność

Przyszły użytkownik domu wolnostojącego ma prawo oczekiwać poczucia prawdziwej niezależności i przestrzeni. To i znacznie więcej otrzymujemy w ofercie Profesjonal24. Warto wymienić choćby własny garaż, wysoką jakość wykończenia, bogate wyposażenie standardowe czy optymalną lokalizację nieruchomości względem nasłonecznienia. Niezależność zaczyna się za drzwiami Twojego nowego domu!

Perła Smyka to komfortowy dom dla najbardziej wymagających użytkowników, również dla rodzin z dziećmi i osób w starszym wieku, które cenią sobie spokój i wygodę. Ofertę wyróżnia wysoka jakość i bogate wyposażenie dodatkowe

Jeśli szukasz domu zbudowanego z pasją, Smyk-2 jest właśnie dla Ciebie! Przy jego realizacji zastosowano najlepsze materiały renomowanych producentów. Dom jest optymalnie nasłoneczniony, funkcjonalny i wygodny. Pozytywnie zaskakuje dużą przestrzenią i układem pomieszczeń

Bursztynowy Kącik to budynek zaprojektowany po to, by sprawiać radość mieszkańcom! Komfortowo wyposażone, starannie wykończone mieszkania są tutaj standardem za rozsądną cenę, taka namiastka domu. Latem można korzystać ze świeżego powietrza i odpoczywać na łonie natury. Przytulny blask i ciepło kominka umilą Wam zimowe wieczory.

Nowość: Słoneczne Lokum. Podejmij właściwą decyzję – zamieszkaj na osiedlu, które odmieni Twoje życie na lepsze! Zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie już w czerwcu. Cena promocyjna: 224 tys. zł brutto.

ghgdh

Oceń