Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Poznaj skuteczne serum na porost włosów
Dowiedz się jak działa serum na porost włosów

Poznaj skuteczne serum na porost włosów

Zastanawiasz się, jaki jest sekret naturalnie pięknych i gęstych włosów? Wbrew pozorom nie są to inwazyjne zabiegi kosmetyczne czy produkty, które kosztują fortunę. Najważniejsza jest ich regularna pielęgnacja przy pomocy sprawdzonych preparatów. Oprócz szamponu warto stosować także serum, którego zadaniem jest intensywna odnowa oraz regeneracja. Jednak, zamiast sięgać po pierwszy lepszy kosmetyk znajdujący się na sklepowej półce, postaw na produkty Hair Cure, które wyróżniają się nowatorską technologią przyspieszającą wzrost włosów. Dowiedz się o nich nieco więcej!

Czy serum na porost włosów działa? - Odpowiadamy!

Serum na porost włosów – dlaczego warto? 

Twoje włosy są cienkie i zniszczone lub niepokoi Cię ich nadmierne wypadanie? Chciałabyś je wzmocnić i odbudować? Prawdopodobnie sam szampon może nie sprostać temu zadaniu. Musisz postawić, na skoncentrowaną terapię, która w sposób kompleksowy zadba o Twoje kosmyki. Dlaczego jest to konieczne? Ponieważ nawet szampony o dobrym składzie oraz wysokiej biodostępności całkowicie zmywają się z włosów. Zawarte w nich składniki aktywne działają zaledwie kilkadziesiąt sekund, co może okazać się niewystarczające w przypadku cienkich i skłonnych do wypadania włosów. Jeżeli zależy Ci na szybkich efektach, postaw na serum bez spłukiwania, które na długi czas otuli włosy, dbając o ich odżywienie oraz zabezpieczenie przed czynnikami odżywczymi. Jaki produkt wybrać w tym celu? 

Wyjątkowe serum na porost włosów Hair Cure

Kwestia odpowiedniego preparatu nie powinna być pozostawiona przypadkowi, ponieważ większość drogeryjnych odżywek nie przynosi pożądanych efektów. Dlaczego? Warto pamiętać, że część włosa wystająca nad powierzchnię skóry głowy jest martwa – jego żywym elementem są cebulki, znajdujące się głęboko pod skórą. Co prawda, popularne preparaty dostępne w drogeriach zawierają wiele składników aktywnych, jednak nie mogą one przeniknąć przez skórę, aby dostać się do cebulki włosów ze względu na duży rozmiar cząsteczek. Większość substancji zostaje wtedy zatrzymana na skórze, nie docierając do układu limfatycznego oraz głębszych tkanek, przez co ich działanie ogranicza się do wygładzenia łuski włosa, co jest bardzo krótkotrwałe. Zupełnie innym, innowacyjnym produktem jest serum Hair Cure. Zastosowano w nim nanotechnologię, która polega na zastosowaniu mikroskopijnych cząsteczek, mniejszych niż ludzkie komórki. Produkcja takich kosmetyków jest nieco droższa, ale efekty, jakie można osiągnąć – nieporównywalne. Dzięki opatentowanej nanotechnologii, składniki aktywne w docierają głęboko do cebulek włosowych, odżywiając je i wzmacniając, co przekłada się na stan oraz gęstość włosów.

Dowiedz się czy serum na porost włosów w ogóle działa!

Serum na porost włosów Hair Cure – poznaj jego zalety

Każdy składnik znajdujący się w serum na porost włosów Hair Cure został starannie dobrany. Nano-ekstrakty z alg oraz wyciągi z roślin nawilżają skórę głowy, wzmacniają cebulki włosowe oraz stymulują do produkcji. tzw. baby hair. Peptydy biomimetyczne i odpowiednie dobrane PH odpowiadają za stabilizację skóry głowy oraz przywrócenie włosom gęstego i lśniącego wyglądu. Pierwsze efekty regularnego używania produktu można zauważyć już po 4 tygodniach. Dochodzi do zatrzymania wypadania włosów i rozpoczęcia procesu ich odrastania. Po upływie około 6 miesięcy stają się one 2x gęstsze i zdrowsze. Serum Hair Cure nie tylko pomaga odzyskać gęstą fryzurę, ale też zabezpiecza kosmyki przed promieniowaniem UV oraz czynnikami zewnętrznymi. To sprawdzony produkt, któremu zaufało już tysiące użytkowników!

Oceń