Together Magazyn » Aktualności » Pierwszy seans w CINEMA3D

Pierwszy seans w CINEMA3D

 

Kino CINEMA3D w Gdańsku zaprosi widzów na pierwszy seans już w piątek 14 października o godzinie 9:00. Komfortowe w pełni regulowane skórzane fotele VIP, projekcje w jakości 4K, spektakularny system dźwięku Dolby ATMOS oraz pierwszy w Europie centralnej multiekran Barco ESCAPE– takimi standardami nowy multipleks pragnie zaskoczyć widzów.

JEDYNY W EUROPIE ŚRODKOWEJ MULTI EKAN PANORMAICZNY BARCO ESCAPE

Projektując kina, firma kieruje się zasadą „zero kompromisów w kwestii wyposażenia technicznego”. Kino CINEMA3D w Galerii Morena, będzie pierwszym multipleksem w Europie środkowej, w którym widzowie będą mogli oglądać filmy na panoramicznym multiekranie Barco ESCAPE. Zastosowana technologia pozwala na trzech niezależnych ekranach wyświetlać dodatkowe efekty lub poszerzać horyzont projekcji, Multiekran Barco ESCAPE to przyszłość kina dostępna od teraz dla widzów trójmiasta.

– Mieszkańcy trójmiasta zyskają nie tylko 6- salowy multipleks kinowy w bardzo wysokim standardzie, ale jako pierwsi w tej części Europy będą mogli jeszcze bardziej doświadczyć kina. Dzięki projekcjom na panoramicznym mutiekranie Barco ESCAPE dostarczymy widzom nowe porywające doznania filmowe, których nie znajdą w żadnym innym miejscu –informuje Łukasz Gruszczyński-Dyrektor Marketingu i PR Cinema 3D S.A.

Multi ekran Barco ESCAPE w CINEMA3D w gdańskiej Morenie, to główny ale nie jedyny wyróżnik od innych tego typu obiektów w trójmieście.

PIERWSZY W TRÓJMIEŚCIE SYSTEM DZWIĘKU PRZESTRZENNEGO DOLBY ATMOS

Nowoczesne kino nie może się dziś obejść bez doskonałej jakości dźwięku. Obiekt CINEMA3D, jako pierwszy zachwyci widzów zaawansowanym system dźwiękowym – Dolby ATMOS. Jest to rozwiązanie, w którym każdy głośnik może w tym samym czasie odtworzyć zupełnie inne dźwięki, dzięki czemu projekcja filmu oddziałuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku. Głośniki w systemie Dolby Atmos, znajdują się zarówno z przodu z tyłu oraz na suficie sali kinowej, tworząc tym samym otaczającą widzów głębią dźwięku.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PROJEKCJE 2D/4K I 3D

Projektory kinowe BARCO, w które wyposażone jest kino w Gdańsku, to także najnowsza generacja tego typu sprzętu. Spełniają surowe wymogi największych producentów filmowych i hollywoodzkie standardy DCI. Projektory są przystosowane do projekcji w najwyższej jakości obrazu 4K oraz projekcji trójwymiarowych w systemie DepthQ 3D. Technologia ta pozwala wyświetlać filmy 3D na srebrnym ekranie ze zwiększoną ilością klatek na sekundę. Po za tym do odbioru seansów w 3D wystarczą niedrogie pasywne okulary, które po nabyciu w kasie kina pozostają własnością widza. Tym samym nie będzie potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wypożyczaniem okularów.

ZASKAKUJACY DESIGN WNĘTRZ MULTIPLEKSU

Kino CINEMA3D wyróżnia nowoczesny design wnętrza. Główną inspiracją w projekcie kina jest kosmos i wielkowymiarowość – czyli kluczowe elementy identyfikacji wizualnej marki CINEMA3D. W foyer multipleksu, widzowie odnajdą różnorodne nawiązania do kosmosu min. sufit imitujący niebo nocą, podłogę rozświetloną diodami led, krzywizny symbolizują przejścia pomiędzy poziomami. Nowa jakość w wystroju kin pozwala wykreować zupełnie inną atmosferę doświadczania rozrywki w kinach.

Przy tworzeniu aranżacji kina, sięgnęliśmy po rozwiązania indywidualne i niepowtarzalne, by zapewnić widzom unikatową w skali podobnych obiektów przestrzeń. – mówi Łukasz Gruszczyński-Dyrektor Marketingu i PR Cinema 3D S.A.

NAJBARDZIEJ KOMFORTOWE FOTELE

Dla wygody widzów sale kinowe wyposażane są w fotele wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wygoda siedzenia połączona z funkcjonalnością użytkowania zapewnia wysoki komfort. Wszystkie fotele posiadają zagłówki z wyszywanym logo firmy, a w podłokietnikach znajdują się uchwyty na popcorn i colę. Dla najbardziej wymagających widzów w kinie w Gdańsku oddano do dyspozycji wyjątkowo komfortowe, skórzane w pełni regulowane fotele VIP, jakich nie można spotkać w żadnym innym kinie.

Już od wejścia zaskoczą widzów 4 bezszwowe ekrany, na których pojawiać się będą informacje o repertuarze i największych premierach, a także wyjątkowych wydarzeniach specjalnych.

WYJĄTKOWE PROJEKTY SPECJALNE

CINEMA3D to przede wszystkim ponad 200 premier rocznie, pokazy przedpremierowe największych hitów kinowych, ale także bogata oferta projektów specjalnych. Wydarzenia sportowe tj. Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie oraz transmisje operowe i teatralne na żywo w jakości HD, uzupełniają bieżącą ofertę filmową sieci. W ramach cyklicznych edycji sieć CINEMA3D organizuje także min.: maratony filmowe, eventy dla pań – „Kino Na Szpilkach” oraz dla panów, „Kino Męskie”.

___________________________________________________________________________

CINEMA3D SA to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, działających na polskim rynku od 2010r. Firma od początku swojej działalności koncentruje się na realizacji multipleksów kinowych lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. W ciągu niespełna 5 lat marka Cinema 3D znalazła się w gronie liderów rynku kinowego w Polsce.

 

Oceń