Together Magazyn » Aktualności » PAN TU NIE STAŁ! CINKCIARZ

PAN TU NIE STAŁ! CINKCIARZ

Waluta! Dolarki! Bony! Kupię! Sprzedam!

Co dla szanownego pana?! Czincz many?!

Stałeś w kolejkach po towary w grze „Pan tu nie stał”? Wyjeżdżałeś na saksy w grze „Pan tu nie stał! DEMOLUDY”? Teraz czas na wymianę walut! Sprawdź najnowszy hit serii „Pan tu nie stał – CINKCIARZ”.

Gracze stają się cinkciarzami w czasach PRL i starają się zarobić jak najwięcej na nielegalnej wymianie walut. Do dyspozycji mają dolary, złotówki, ruble, forinty… oraz równo pocięte gazety.

Kto nie ryzykuje, nic nie ma, a kto gra grubo, wygrać musi! Albo i nie 

Pan tu nie stał! CINKCIARZ” to kontynuacja tematyki znanej z największych bestsellerów Egmontu – „Pan tu nie stał!” oraz „Pan tu nie stał! DEMOLUDY

Pan tu nie stał! CINKCIARZ” to klimatyczna gra, która przenosi graczy do czasów PRL i dostarcza wyśmienitej rozrywki.

Dla nas to nie tak dawno, jednak dla pokolenia nastolatków to lata świetlne. Każdy z nas ma własne doświadczenia związane z tamtym okresem. Warto podzielić się tym z najbliższymi. Być może przy planszy łatwiej będzie się nam porozumieć i porozmawiać o tym, co powinno łączyć pokolenia – o historii.” – prof. Jerzy Kochanowski.

Pan tu nie stał! CINKCIARZ” to produkt deficytowy, nie wprowadzono jednak na niego reglamentacji ani cła i każdy kto ukończył 10 lat może go dostać bez konieczności zakupu obcych walut u cinkciarza.

PAN TU NIE STAŁ! CINKCIARZ

Gra planszowa dla 3-5 graczy

Wiek: 10-110 lat

Autor: Reiner Knizia

Ilustracje: Marek Szyszko

Cena: 39,90 zł

Więcej informacji o grach planszowych: www.KrainaPlanszówek.pl

Oceń