Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Oferta rodzinna w Orange Flex – dostosuj pakiet do potrzeb najbliższych

Oferta rodzinna w Orange Flex – dostosuj pakiet do potrzeb najbliższych

W Orange Flex Rodzina każdy wybiera, ile GB oraz jakich dodatkowych usług potrzebuje. A wszystko to bez zobowiązań i w wygodnej aplikacji, która pomoże Ci zarządzać domowymi wydatkami. Sprawdź, jak działa najbardziej elastyczna oferta dla rodzin od Orange.

Orange Flex Rodzina – 5 Planów komórkowych, które zmieniasz, kiedy chcesz

Orange Flex to Twój Plan komórkowy w aplikacji, który aktywujesz kilkoma kliknięciami, a potem podpinasz kartę płatniczą i nie przejmujesz się płatnościami za rachunki za telefon. W ofercie rodzinnej możesz dodać do 5 numerów do jednego konta i mieć z głowy wszystkie telefony Twoich bliskich.

Każdy z nich wybiera sobie Plan z tyloma gigabajtami, ilu potrzebuje, a w dowolnym momencie może go zmienić na inny, albo zrezygnować z usługi bez okresu wypowiedzenia. Do wyboru jest 0 GB, 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB miesięcznie (aktualne ceny i szczegóły oferty znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/rodzina).

Wszystkie Plany w Orange Flex Rodzina dają także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE a te z paczką GB także brak limitu internetu na popularne Social Media. Z kolei w Planie 100 GB dodatkowo możesz korzystać z sieci 5G.

Dodatkowej usługi Orange w ofercie rodzinnej, czyli #chceszmasz

W Orange Flex oferta dla rodzin pozwala też przekazywać gigabajty. Możecie więc dzielić się GB w rodzinie lub z innymi użytkownikiem, który jest we Flex. Ponadto na każdym numerze, jeśli jest taka potrzeba, można włączyć dodatkowe usługi, takie jak:

  • Music Pass (nielimitowany internet na muzykę z wybranych aplikacji);
  • Video Pass (streaming wideo z niektórych serwisów bez pomniejszania pakietu danych);
  • Game Pass (brak limitu GB na gry online i oglądanie rozgrywek na wybranych platformach);
  • Pakiety GB w roamingu w UE lub USA i Kanadzie;
  • Pakiety minut, SMS-ów i MMS-ów na połączenia międzynarodowe w UE;
  • Osobne środki na usługi Premium, żeby lepiej kontrolować wydatki;
  • Dodatkowa karta SIM z tym samym numerem za 0 zł.

W ofercie rodzinnej Orange Flex nie zaskoczą się również żadne wydatki, bo masz opcję „zapytaj o zakup”. To Ty decydujesz, którzy członkowie rodziny mogą bez Twojej zgody kupować Passy i Pakiety oraz zmieniać Plany. W przypadku dzieci możesz jednak ustawić, że każdy zakup będzie wymagał Twojej zgody w aplikacji.

Oceń