Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Niezapomniane prezenty na rocznicę ślubu? A może personalizowane upominki?

Niezapomniane prezenty na rocznicę ślubu? A może personalizowane upominki?

Prezenty na rocznicę ślubu to temat dosyć trudny. Musi to być przecież coś, co spodoba się dwóm osobom jednocześnie. Dużo łatwiej jest wybrać prezent urodzinowy niż znaleźć ciekawe prezenty na rocznicę ślubu. Szczególnie trudny wybór mają dzieci, wiąże się to z ich wyjątkowo dużą motywacją, aby uszczęśliwić rodziców. Zatem jaki prezent wybrać dla rodziców oraz innych małżeństw? Poniżej zamieściliśmy kilka propozycji.

Najlepsze prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców

Dzieci zawsze chcą znaleźć coś wyjątkowego dla swoich rodziców. Jednak pomimo tego, że znają ich najlepiej, będzie im najtrudniej znaleźć coś odpowiedniego.  Okazuje się, że proste rozwiązania są najlepsze, a szukanie prezentów na rocznicę ślubu rodziców nie musi być takie trudne. Co więcej, prostota nie oznacza w tym przypadku nudy.

Dobrym rozwiązaniem będzie wybranie prezentu spersonalizowanego. Taki zindywidualizowany prezent z całą pewnością sprawi rodzicom dużo radości. Możemy zdecydować się na specjalne kieliszki na wino z wygrawerowanymi imionami i nazwiskiem małżonków. Jeśli rodzice są fanami kina, to na pewno spodoba im się płyta z jakimś ciekawym filmem. Można podarować ją w torbie z ciekawym nadrukiem nawiązującym do obchodzonego święta. Inne interesujące propozycje to między innymi: miś z koszulką z nadrukiem czy też para słoików-szklanek o ciekawym designie ze spersonalizowanym napisem. Rozmaite prezenty na rocznicę ślubu rodziców oferuje sklep internetowy Gifted. Dokonując zakupu we wskazanym sklepie, do wyboru mamy nabycie produktu z gotowym nadrukiem lub grawerem, bądź z własnym napisem czy też grafiką.

Oryginalne prezenty na rocznicę ślubu

Kto powiedział, że prezent na rocznicę ślubu musi nawiązywać do tego wydarzenia? Oczywiście prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców czy znajomych, nawiązujące do dnia zawarcia małżeństwa, to zawsze dobry pomysł. Jednak czasami warto zdecydować się na znalezienie czegoś związanego z pasją małżonków. Jeśli są oni miłośnikami podróży, to strzałem w dziesiątkę będzie zakup przedmiotu, który skojarzy im się z ich hobby lub też będzie przydatne podczas jego realizacji. Ciekawym pomysłem będzie zakup dwóch plecaków w różnych kolorach, dla każdego z małżonków. Dodatkowo warto zdecydować się na ciekawy cytat, który będzie nawiązywał do ich hobby. Może to być np. kultowe powiedzenie: „na koniec świata i jeszcze dalej”. Z pewnością taki prezent wzruszy małżonków, a co więcej przyda się podczas kolejnej podróży.

Z kolei fanom gotowania na pewno spodoba się komplet spersonalizowanych fartuszków, a do tego deska do krojenia z nazwiskiem małżonków. Za każdym razem, gdy para będzie przyrządzała ulubiony posiłek, będzie patrzyła ze wzruszeniem na przedmioty stworzone specjalnie dla nich. Trudno o bardziej osobiste prezenty na rocznicę ślubu niż podarunki ze spersonalizowanymi napisami.

Ciekawe prezenty na rocznicę ślubu – podarunki grawerowane

Nikt nie chce, aby prezent przez niego wybrany był nudny i oklepany. Chcemy, aby sprawił on radość drugiej osobie. Jeśli chodzi o prezenty na rocznicę ślubu, to sprawa jest utrudniona. Mamy dwoje ludzi, którym trzeba dać jeden prezent. W takim wypadku możemy się zdecydować na grawerowane prezenty na rocznicę ślubu. Jest sporo rzeczy, które nabierają zupełnie nowego znaczenia, gdy są spersonalizowane. Grawer możemy wykonać na albumie do zdjęć, szklanej karafce czy też skrzynce na wino. Wszystkie te przedmioty, stają się wyjątkowe w momencie, gdy zostanie umieszczona na nich data ślubu oraz imiona obdarowywanej pary.

Oceń