Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Niezawodny kompresor samochodowy
główne 20240312134008 download

Niezawodny kompresor samochodowy

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo własne, jak i naszych pasażerów, przed każdą dłuższą podróżą, a także w trakcie wzmożonej eksploatacji auta w warunkach miejskich, powinniśmy regularnie sprawdzać ciśnienie opon. Braki powietrza mogą bowiem wymiernie wpłynąć nie tylko na komfort prowadzenia, ale również przyczepność na zakrętach. Oczywiście ciśnienie możemy sprawdzić w zakładach wulkanizacyjnych, nie tylko przy sezonowej wymianie ogumienia. Na wielu stacjach benzynowych również spotkamy się z kompresorami do pompowania kół samochodowych. Nigdy nie wiemy, w jakich okolicznościach będziemy zmuszeni do użycia tego sprzętu. Warto zatem rozważyć zakup własnego kompresora samochodowego, z którego skorzystamy w zaciszu prywatnego garażu, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, a w przypadku kompresorów o bardziej kompaktowych gabarytach – uchronimy się od przykrych konsekwencji na trasie, gdy złapiemy gumę. Ponadto z kompresorów tłokowych korzystają także lakiernicy czy mechanicy przy napędzaniu kluczy pneumatycznych.

  • Gdzie kupić kompresor samochodowy?
  • Jaki kompresor samochodowy do silnika wybrać?
  • Sprawdzone kompresory do pompowania kół samochodowych w Intercars.pl

Gdzie kupić kompresor samochodowy?

Kompresory samochodowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia warsztatów samochodowych, zakładów wulkanizacyjnych, stacji kontroli zajmujących się zbieżnością kół, a w przypadku urządzeń o mniejszej pojemności i mocy – również prywatnych garażów. Wielu klientów, którzy poszukują najwyższej klasy urządzeń tego rodzaju, zastanawia się, gdzie rozpocząć poszukiwania. Intercars.pl to wyjątkowy sklep motoryzacyjny online, posiadający bogatą ofertę kompresorów sprawdzonych marek, gwarantujący fachową obsługę, terminową realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny. Zaufaj specjalistom i postaw na niezawodny kompresor samochodowy od Airpress, Evert czy Gudepol.

auto

Jaki kompresor samochodowy wybrać?

Czym kierować się przy wyborze kompresora? Jakie parametry odzwierciedlają efektywność pracy tego urządzenia? Musimy zwrócić uwagę na maksymalne ciśnienie. Do cyklicznego dopompowywania kół wystarczy nam urządzenie o zakresie 5-6 barów, choć w profesjonalnych warsztatach i serwisach mechanicy korzystają przeważnie z modeli uzyskujących nawet 10 barów. Kluczową informacją pozostaje również pojemność wyrażona w litrach oraz wydajność urządzenia. Specjalnością Intercars.pl pozostaje sprzedaż części samochodowych, jednak doradzimy również, jaki kompresor z naszej bogatej oferty spełni Państwa oczekiwania.

niebieski samochód

Sprawdzone kompresory do pompowania kół samochodowych w Intercars.pl

Intercars.pl to sklep z częściami samochodowymi gwarantujący najwyższą jakość i niezawodność. Dostarczamy serwisom, warsztatom oraz klientom indywidualnym wysokiej klasy kompresory tłokowe do pompowania kół, prac lakierniczych oraz napędzania narzędzi pneumatycznych.

obraz 3
Oceń