Together Magazyn » Aktualności » Męska listonoszka – jak ją nosić, by wyglądać stylowo?
skorzana listonoszka meska wp

Męska listonoszka – jak ją nosić, by wyglądać stylowo?

Torby ze skóry dedykowane panom, takie jak listonoszka męska skórzana, są już dziś standardem, jeśli chodzi o gadżety uzupełniające stylizacje – odznaczają się wysoką jakością, trwałością i niebanalnym wyglądem, przez co pasują do wielu outfitów. Jak jednak nosić wspomnianą męską listonoszkę skórzaną, by wyglądać dobrze? Sprawdźmy to na przykładzie dwóch stylizacji.

Listonoszka do jeansów, czyli nieco swobodniej

Spośród wszystkich rodzajów toreb, to właśnie skórzana listonoszka męska jest szczególnie ceniona przez panów, głównie za swoją uniwersalność i funkcjonalność. Jest stosunkowo mała, ale pomieści wszystkie najważniejsze rzeczy, które zawsze warto mieć przy sobie, takie jak portfel, klucze, telefon czy okulary. Choć te najlepsze wykonane są ze skóry naturalnej, to czy mogą pasować do trochę swobodniejszych stylizacji? Jak najbardziej! Wystarczy zestawić je jeansami, klasyczną koszulką polo oraz trampkami, by wykreować bardzo ciekawy outfit na co dzień. Alternatywnie można wykorzystać bawełniany T-shirt i stylowe szorty.

Męskie listonoszki skórzane w służbie elegancji

W sposób naturalny męskie listonoszki kojarzą się jednak ze stylizacjami nieco bardziej eleganckimi, gdzie styl i szyk mają znaczenie. Z takimi, do których nie wypada użyć plecaka (nawet skórzanego), a większe torby są po prostu nieporęczne (zresztą zazwyczaj nie ma potrzeby wykorzystywania większej przestrzeni – chyba że mowa o torbie na laptopa w stylizacji biznesowej). Okazuje się, że rzeczywiście męska listonoszka może być także wykorzystywana w ubiorze „wyjściowym”. Jakim na przykład? Choćby w zestawieniu ze spodniami chinosami, elegancką koszulą i nieco bardziej casualową marynarką.

Listonoszka męska skórzana – jaką wybrać?

Ułożenie odpowiedniej stylizacji to jedno, ale kupno dobrej, uniwersalnej, pasującej do wielu outfitów listonoszki męskiej skórzanej – to drugie. Pierwsza rada – przede wszystkim wybierz stosowny kolor. Powinien być na tyle uniwersalny, by pasować do wielu stylizacji. Może nim być czerń, brąz lub nieco jaśniejszy koniak. Po drugie stawiaj na torby skórzane, które gwarantują odpowiednią jakość i wieloletnie użytkowanie (przy odpowiedniej konserwacji). Zależeć to może między innymi od rodzaju wybranej skóry. My polecamy Ci listonoszki wykonane z naturalnych skór bydlęcych. Po trzecie, wybieraj uznane na rynku marki, słynące z wyrobów trwałych i efektownych, które z czasem tylko zyskują na szlachetności. 

5/5 – (1 głosów)