Makaraka – studio dziecięcej aktywności

MAKARAKA powstała dzięki fascynacji twórczością, nieokiełznaną energią, i światem wyobrażni dziecka. To przyjazne, bezpieczne, stymulujące miejsce tworzone z pasją.

Bogatą i ciekawą ofertę warsztatów rozwijająco-edukacyjnych stałych oraz zajęć odbywających się cyklicznie tworzyliśmy z myślą o dzieciach najmłodszych w wieku 0-7lat, które z pasją i zachwytem odkrywają świat a jednocześnie są pełne energii i twórczego zapału, dla których czasami jest trudno znaleźć ujście w domu. Poprzez zabawę nasze zajęcia rozwiną ich kreatywność i pomogą w fascynującym procesie poznawania świata.

MAKARAKA to także przestrzeń dla Dorosłych czerpiących frajdę z bycia rodzicem, pragnących poszerzyć swoje rodzicielskie horyzonty poprzez uczestnictwo w rozmaitych wykładach oraz warsztatach. To miejsce, w którym mogą ciekawie i aktywnie spędzić czas ze swoimi pociechami.

MAKARAKA to miejsce, w którym można się rozwijać, tworzyć i spotykać. Pić kawę. Czytać książkę. Podczas gdy maluch „bryka i hasa” mogą Państwo odpocząć lub nadrobić zaległości prasowe. Nasze Studio Dziecięcej Aktywności mieści się na 3 piętrach o łącznej powierzchni 180m2 –udostępniamy 2 przestronne, ciekawie zaaranżowane Krainy Zabaw –dla najmłodszych w wieku 0-3lata, dla maluchów w wieku 4-7lat oraz salę lustrzaną.

Zajęcia prowadzą doświadczeni pedagodzy, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach, uwielbiają pracę z dziećmi i uczynili ją swoją pasją.

Nasza oferta jest niezwykle bogata – organizujemy cykliczne zajęcia, udostępniamy salę zabaw, zajmujemy się przygotowaniem urodzin tematycznych dla dzieci. Wciąż jednak się rozwijamy i poszerzamy zakres naszych propozycji, w odpowiedzi na potrzeby Państwa i maluchów.

MAKARAKA Studio Dziecięcej Aktywności mieści się w budynku położonym w samym sercu Dąbrowy przy skrzyżowaniu głównej ulicy Rdestowej z Oliwkową.

Mieszkańcy Dąbrowy i innych pobliskich dzielnic z łatwością mogą dotrzeć spacerem, a Ci, którzy mieszkają nieco dalej mogą skorzystać z komunikacji miejskiej: linie 23 – Stocznia Gdynia,27 – Cisowa SKM,172 – Dworzec Główny PKP, 31 – Sopot Reja, 171 – Gdańsk Oliwa Pętla Tramwajowa, 181 – Polifarb, 191 – Koleczkowo, K – Gdynia Obłuże, X – Gdynia Oksywie Dolne, R – Rumia Dworzec PKP, Z – Żukowo – Urząd Gminy. Bardzo łatwo dojechać do nas samochodem – miejsce do parkowania bezpośrednio pod budynkiem, a sam budynek jest bardzo widoczny i nie sposób go przeoczyć – duży żłóty baner z naszym logo

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany