Together Magazyn » Rodzic » Kolorowanki Barbie gotowe do druku

Kolorowanki Barbie gotowe do druku

Barbie jest najsłynniejszą lalką na całym świecie, pokochało ją wiele pokoleń i do dziś kradnie serca kolejnych dzieci. Z pewnością nie byłoby przesadą stwierdzenie, że na świecie nie ma takiej dziewczynki, która nie marzyłaby o własnej Barbie.

Jeśli i Twoje dziecko pokochało przygody Barbie i Kena, z pewnością przypadną mu do gustu kolorowanki z tym motywem. Bezpłatne kolorowanki możesz pobrać w każdej chwili, zapewniając swoim dzieciom doskonałą zabawę, z dala od monitorów i wyświetlaczy.

Barbie kolorowanka - wydrukuj i pokoloruj za darmo śliczną Barbie z torebką w ręku
Elegancka Barbie z małą torebką

Barbie i Ken – para doskonała

Lalki Barbie to nie tylko zabawki, ale cały magiczny świat fantazji i wyobraźni. Taką pełną magii krainę pokocha każda mała dziewczynka.

Kolorowanki z motywem Barbie i Kena są doskonałym sposobem na to, by pokazać dzieciom, jak wiele można zdziałać dzięki magii kreatywności.

Co więcej, w świecie bajek nie ma chyba żadnej innej pary, która cieszy się tak wielkim uznaniem wśród dzieci.

Podczas kolorowania pięknych rysunków z piękna Barbie i Kenem, dzieci będą rozwijały swoją kreatywność, a także nauczą się uwalniać swoje emocje. Pozwól swojemu dziecku poznać świat doskonałej zabawy.

Aby zapewnić swojemu dziecku jeszcze więcej atrakcji, dołącz do wspólnej zabawy. Weźcie do ręki nie tylko kredki. Możesz wypełnić te cudowne obrazki flamastrami, farbami lub kolorowymi klejami.

Ogranicza was wyłącznie własna wyobraźnia. Korzystając z różnorodnych materiałów, stwórzcie własną, wyjątkową galerię.

Kolorowanki z Barbie – koloruj tak, jak chcesz!

Kolorowanki z Barbie tylko czekają na to, by Twoje maluchy mogły je pokolorować! W naszej galerii kolorowanek do pobrania znajdziesz zarówno propozycje przedstawiające ulubione lalki Barbie, jak i postacie i zabawne scenki, znane z serialu Barbie Dreamhouse oraz filmów pełnometrażowych.

Barbie kolorowanka - pobierz za darmo i pokoloruj Barbie i jej piękne koleżanki
Barbie i jej koleżanki

Poza kolorowankami z Barbie i Kenem znajdziesz obrazki, przedstawiające zachwycającą bohaterkę wraz ze swoimi przyjaciółkami, uroczymi pieskami oraz dostojnymi końmi.

Z bogatej galerii z pewnością znajdziesz kolorowankę, która przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Z kolei, wybierając kolorowankę do druku, możesz każdemu dziecku przygotować ten sam obrazek i tym samym uniknąć niepotrzebnych sprzeczek.

Kolorowanki Barbie — jakie korzyści płyną z kolorowania?

Kolorowanki z motywem Barbie to doskonała zabawa dla małych i dużych. Jednak poza tym, niosą ze sobą wiele korzyści rozwojowych:

  • Regularne kolorowanie pozwala pobudzić różne obszary mózgu, poprzez stałą stymulację. Podczas kolorowania dzieci doskonalą zdolności motoryczne ręki, a także pobudzają zmysły wzroku i dotyku. Co więcej, kolorując, dzieci pobudzają swoją kreatywność.
  • Kolorowanie obrazków pozwala dzieciom skupić umysł wyłącznie na jednej prostej czynności. Dziecko nieprzytłoczone licznymi bodźcami może się odprężyć i pozbyć nagromadzonego w ciągu dnia stresu.

Malowanki Barbie

Nie można przy tym nie wspomnieć, że po zakończonej zabawie, będziesz miała jedyne w swoim rodzaju, zachwycające dzieło sztuki.

Kolorowanki to doskonała zabawa, która niesie ze sobą wiele korzyści. Co więcej, są doskonałą zabawą dla dzieci w dowolnym wieku.

Te najmłodsze będą miały szansę, by nauczyć się jak prawidłowo trzymać kredki. Starsze dzieci będą mogły się wyciszyć po dniu pełnym wyzwań.

W naszej kolekcji są dostępne różnorodne rysunki z Barbie. Od tych uproszczonych, aż po skomplikowane i skrupulatne rysunki, wymagające pełnego skupienia.

Barbie syrenka kolorowanka - pobierz za darmo i pokoloruj piękną syrenkę Barbie
Barbie jako piękna syrenka

Kolorowanki Barbie to propozycja idealna dla każdej dziewczynki

Kolorowanki Barbie, jej przyjaciółkami oraz uroczymi zwierzątkami to propozycja doskonała dla każdej dziewczynki. Wszystkie obrazki z naszej galerii są dostępne do natychmiastowego wydruku, w wygodnym formacie A4.

Chcąc nadać życia prostym szkicom, koniecznie zadbaj o to, by ilustracje nabrały barwy. Nie ograniczaj swoich dzieci wyłącznie do schematycznych kolorów. Pozwól dzieciom podążać za swoją kreatywnością, by stworzyły dzieło zgodne z ich fantazją.

Prosta zabawa, która daje wiele radości

Kolorowanki Barbie to doskonała propozycja szczególnie na ciemne, zimowe wieczory, a także na długie letnie popołudnia, gdy temperatura na zewnątrz nie zachęca do zabawy.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dzieci spędzały mniej czasu przed telewizorem, zapewnij im doskonałą zabawę, jaką jest kolorowanie ich ulubionych postaci.

Kolorowanki Barbie to angażująca zabawa, która pozwala dzieciom zająć czas najlepiej, jak to tylko możliwe.

Dołączając do kolorowania, spędzisz cudowne chwile ze swoimi dziećmi. Spraw, by czas wolny wypełniała doskonała zabawa, pełna rodzinnego ciepła i bliskości.

Barbie to bez wątpienia ikona kultury masowej. Od wielu lat wzbudza zainteresowanie i jest obiektem pożądania dziewczynek w różnym wieku a jej grafiki stanowią idealne kolorowanki dla dziewczyn.

Jeśli chcesz zapewnić swoim dzieciom pełne radości chwile, sięgnij po darmowe malowanki Barbie, które możesz wydrukować w każdej chwili.

Wybierz obrazek, przedstawiający ulubioną bohaterkę swojej córki lub kolorowankę, przestawiającą urocze zwierzątka Barbie dla syna.

W naszej bogatej galerii z pewnością znajdziesz propozycję, którą bez trudu dopasujesz do preferencji swojego dziecka.

Barbie kolorowanka - pobierz za darmo i pokoloruj Barbie księżniczkę
Kolorowanka z Barbie księżniczką

Poznaj ciekawostki ze świata Barbie

Co ciekawe, rodziców może zaniepokoić fakt, że pierwowzorem zachwycającej lalki nie była znana piosenkarka czy aktorka, lecz Bild Lilli znana z niemieckich komiksów dla mężczyzn dziewczyna do towarzystwa.

Choć obecnie wszyscy znamy tę postać pod nazwą Barbie, to w rzeczywistości jej pełne imię i nazwisko brzmi Barbara Millicent Roberts. W efekcie to zdrobnienie przyjęło się na całym świecie, a pełne nazwisko Barbie można poznać, oglądając serial Barbie Dreamhouse.

Kolorowanka Barbie - pobierz za darmo i pokoloruj piękną Barbie w długich włosach
Piękna kolorowanka Barbie z różowym napisem

Pierwsza Lalka Barbie

Pierwsza lalka Barbie została zaprezentowana na targach zabawek zorganizowanych w 1959 roku w Nowym Jorku a jej twórcą była Ruth Handler współzałożycielka firmy Mattel.

Pierwotnie lalka Barbie dostępna była jedynie w dwóch wariantach – jako kobieta o jasnej karnacji we włosach blond lub ciemnych. Obecnie producent lalek zadbał o to, by lalki Barbie były różnorodne, oferując również lalki niepełnosprawne, a także w rozmiarach dalekich od pierwowzoru.

Barbie kolorowanka do druku - pobierz i pokoloruj za darmo Barbie pokazującą znak serduszka
Barbie i znak serduszka

Kolorowanki Barbie – podsumowując

Wybierz dowolny obrazek z kolorowanką Barbie, by zapewnić swoim dzieciom doskonałą zabawę. Z pewnością nie pożałujecie czasu spędzonego na wspólnej zabawie.

Jak widać, magia Barbie trwa cały czas. Najsłynniejsza lalka świata jest wiecznie żywa i nie jest to tylko zabawka.

Najsłynniejsza lalka świata i darmowe kolorowanki

Darmowe kolorowanki są świetnym sposobem na to, aby przypomnieć sobie, jak wygląda ta zabawka. Historia Barbie pokazuje, że świat Barbie jest niezwykle bogaty w jej motywy a dziecko uwalnia swoją wyobraźnię na twoich oczach.

Sprawdź również nasz zestaw kolorowanek dla chłopców

4.9/5 – (33 głosów)