Together Magazyn » Aktualności » Można wygrać wycieczkę do Szwecji!

Można wygrać wycieczkę do Szwecji!

Gust kulinarny, dobry pomysł, kamera i zgrany zespół – to przepis na sukces! Nagroda główna? Wyjątkowy rejs dla całej klasy do Szwecji. Dzięki konkursowi prowadzonemu przez Stena Line – jednego z największych operatorów promowych na świecie – każdy gimnazjalista może przeżyć kilkudniową przygodę poznając uroki Szwecji.

Tegorocznym zadaniem konkursowym jest przygotowanie przez klasę przepisu na szwedzkie klopsiki – köttbullary, nagranie procesu ich przygotowania oraz degustacji. Liczą się kreatywność, wyobraźnia i zmysł smaku!

Oprócz głównej nagrody, którą jest darmowy rejs z atrakcjami dla całej klasy do Szwecji, do zdobycia są różne upominki – nie tylko dla gimnazjalistów! Warto śledzić oficjalną stroną facebookową konkursu – Szwecja z klasą. Można tam odnaleźć bieżące informacje o konkursie, dowiedzieć się wielu szwedzkich ciekawostek, a także wygrywać w mini-konkursach.

– To nasz drugi start w konkursie Szwecja z klasą. Uczniowie świetnie bawili się podczas poprzedniej edycji, tym razem też próbują swoich sił. Widzę, że jest to dla nich świetna zabawa, ale, nie bez znaczenia pozostaje też chęć wygrania wycieczki do Szwecji podsumowuje opiekun klasy 2C.

Szwecja z klasą” stała się ogólnopolskim konkursem cieszącym się dużym zainteresowaniem. Co roku gimnazjaliści mierząc się z nowym zadaniem, zaskakują swoją kreatywnością. W poprzednich latach mogli wykazać się m. in. tworząc nieszablonowy komiks, nagrywając zwariowany wideoklip czy też tworząc piękne sesje zdjęciowe.

Dzięki konkursowi i ogromnej kreatywności gimnazjalistów już blisko 130 osobom udało się popłynąć na wyjątkową, darmową wycieczkę do naszych północnych sąsiadów. Laureaci pozostałych miejsc także bardzo często korzystali z przyznanych im nagród.

Oceń