Together Magazyn » Styl życia » Klasyczne automaty: jak fajnie jest grać na nich w Wazamba PL?
kobieta gra na telefonie w kasyno online

Klasyczne automaty: jak fajnie jest grać na nich w Wazamba PL?

Mimo że automaty wideo mają stale ewoluujące nowe funkcje, większe wygrane, jackpoty, lepszą grafikę i efekty dźwiękowe, klasyczne automaty wciąż przyciągają wielu graczy.

W Wazamba PL można znaleźć wiele starych klasyków, ponieważ te gry są bardzo proste.

Nie musisz wiele wiedzieć o grze, zanim zaczniesz grać, a to czyni ją idealną dla tych spośród nas, którzy preferują hazard bez zbyt wielu skomplikowanych aspektów.

Klasyczne automaty – proste, ale zabawne

Każdy klasyczny automat w Wazamba PL ma trzy bębny, a każdy z nich wyświetla trzy symbole.

Pozwala to na utworzenie do pięciu linii wygrywających, z których trzy biegną poziomo nad bębnami, a dwie po przekątnej.

Zwykle będziesz mógł wybrać, ile linii wygrywających chcesz postawić na każdy obrót.

Stawianie tylko na jedną linię nie będzie cię dużo kosztować, ale oczywiście oznacza to również, że wygrasz tylko wtedy, gdy zwycięska kombinacja będzie na tej linii.

Aby wygrać, zwykle musisz mieć trzy takie same symbole wypełniające całą linię wygrywającą na automacie online.

Symbole używane w prawdziwych klasycznych automatach to dzwonki, monety, sztabki, siódemki i owoce.

Każdy symbol będzie miał inną wartość, więc najwięcej wygrasz z symboli o wysokiej wartości, które nie pojawiają się tak często, podczas gdy możesz uzyskać częste wygrane z symboli o niskiej wartości.

Jest również całkowicie możliwe uzyskanie wygranych z różnych symboli w tym samym obrocie, jeśli zdecydujesz się aktywować wszystkie linie wypłat w automacie.

Ile linii wygrywających mają klasyczne automaty?

Klasyczne automaty mają trzy bębny z trzema symbolami na każdym, a ich linie wygrywające zwykle biegną poziomo i ukośnie.

Aby wygrać, musisz mieć trzy takie same symbole w jednej linii. W klasycznych automatach dzikie symbole są stosunkowo rzadkie, chociaż natkniesz się na nie w bardziej nowoczesnych wersjach.

Wiele klasycznych automatów online dostępnych w Wazamba PL pozwala również wybrać liczbę linii wygrywających, na które chcesz obstawiać.

Standardowa liczba wygrywających linii to pięć, ale możesz postawić na jedną, dwie, trzy lub cztery linie, w zależności od ustawień automatu.

Dodatkowe funkcje

Chociaż klasyczne automaty są zwykle dość proste, w większości z nich można znaleźć pewne dodatkowe funkcje.

Darmowe spiny i pick & click, które są dużą częścią większości automatów wideo, nie są powszechne, zamiast tego istnieją proste funkcje, takie jak funkcja hazardu i supermetr.

Są to funkcje w grze, w których możesz wybrać, czy chcesz odebrać wygraną z linii wypłat w obecnej postaci, czy grać z nią, aby mieć szansę na większą wygraną. Jednak możesz również stracić to, co początkowo wygrałeś.

Funkcja hazardu jest prosta: możesz wziąć swoją wygraną i postawić na grę 50/50 lub 25/75, wybierając kolor karty, a jeśli wybierzesz właściwą, podwajasz lub czterokrotnie wygrywasz.

Z drugiej strony z supermetrem możesz uprawiać hazard, obracając bębny.

W tej funkcji obstawiasz więcej na obrót, ale masz też szansę na większą wygraną dzięki większym wygranym z linii zakładów lub specjalnych symboli, takich jak jokery.

Zalety klasycznych automatów online w Wazamba PL

Klasyczne automaty mają jedną rzecz, której nie ma większość automatów wideo – prostotę.

Dlatego gracze, którzy preferują staromodne symbole i łatwe do zrozumienia zasady, wolą klasyczne maszyny.

Nie ma skomplikowanych rund bonusowych i mnóstwa funkcji, które tylko wprowadzają w błąd.

Zamiast tego istnieje kilka symboli, które po wyrównaniu zapewniają niezłe nagrody.

Kolejną zaletą klasycznych automatów jest to, że są one odpowiednie dla graczy o każdym budżecie.

Często mają tylko jedną linię wygrywającą, a niektóre mają nawet osiem. To sprawia, że minimalny zakład w grze jest niski w porównaniu do automatów z 25 lub więcej stałymi liniami wygrywającymi.

Oceń