Together Magazyn » Sport » Kinga Paruzel – finalistka programu Master Chef na Pocztowym Wybrzeżu w Sopocie!

Kinga Paruzel – finalistka programu Master Chef na Pocztowym Wybrzeżu w Sopocie!

Koktajlowy zawrót głowy

Kinga Paruzel – blogerka, prezenterka i autorka książek kulinarnych, finalistka programu Master Chef – uświetniła zakończenie sezonu w plażowej bibliotece BeachBook, prowadzonej w okresie wakacyjnym przez Bank Pocztowy na Pocztowym Wybrzeżu w Sopocie.

Tłumy dzieci i fanów przybyło w sobotnie popołudnie na spotkanie z blogerką. Impreza zaczęła się od czytania bajek najmłodszym oraz wspólnych zabaw i konkursów. Następnie Kinga rozpoczęła spotkanie autorskie z fanami. Podczas niego opowiadała o swojej przygodzie z programem TVN „Master Chef” oraz o tym, jak to zmieniło jej życie. Promowała także swoją książkę „Nie…zwykła kuchnia. Bo każdy jest inny” i mówiła o tym, jak zdrowe żywienie może wpłynąć na nasze zdrowie, np.: jak przygotować swój organizm na chłodniejsze dni i jakie składniki hartują naszą odporność, jakie warzywa wspomagają dietę, a które lepiej wykreślić ze swojego menu. Podpowiadała również, co należy jeść, aby zyskać jak najwięcej cennych składników dla funkcjonowania naszego organizmu.

Goście wzięli udział w degustacji koktajli owocowych na bazie przepisów Kingi Paruzel oraz brali udział w konkursach, w których do wygrania były jej książki.

To już ostatnia akcja w plenerowej bibliotece BeachBook, dzięki któremu turyści z łatwością mogli pogodzić wakacyjne leniuchowanie z intelektualną rozrywką. W plażowej bibliotece znalazło się ponad sto tytułów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które można było bezpłatnie wypożyczać na czas letniego wypoczynku. Akcja zorganizowana była przez Bank Pocztowy.

Więcej Informacji na Facebook/Pocztowe Wybrzeże

Oceń