Together Magazyn » Dom » Inwestyce trójmiejskie » Inpro wydaje klucze do kolejnych mieszkań

Inpro wydaje klucze do kolejnych mieszkań

Spółka Inpro kończy wydania mieszkań w ramach II etapu osiedla Wróbla Staw Mieszkania oraz w budynku F inwestycji City Park. Łącznie deweloper oddaje klucze
do prawie 200 mieszkań.

W listopadzie br. Inpro planuje rozpocząć wydania kolejnych ponad 200 lokali w ramach inwestycji Chmielna Park budynek B oraz Wróbla Staw Mieszkania etap I, który będzie ukończony przed planowanym terminem. W trzech pierwszych kwartałach Grupa Inpro przekazała 320 mieszkań i domów.

Inpro SA zakończyło realizację ostatniego budynku F w inwestycji City Park i wydaje klucze do gotowych mieszkań. W sprzedaży zostały już ostatnie 2 mieszkania. Inwestycja znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w dzielnicy Gdańsk Zaspa, przy
Al. Jana Pawła II
.

Do morza jest tylko 2,5 km, a mieszkańcy osiedla mają wszystko,
co potrzebne do codziennego, wygodnego życia: centra handlowe, banki, przedszkola, przychodnie i szpital. W sąsiedztwie znajduje się również park im. Jana Pawła II oraz park Reagana. Wszystkie mieszkania City Park posiadają przestronne balkony i tarasy, natomiast lokale na parterze mają przynależne ogródki.

Każdy z budynków osiedla posiada przestronny hol, pokój pocztowy oraz wózkarnię, na dwóch najniższych kondygnacjach znajdują się hale garażowe z piwnicami. Dostępne są również ogólnodostępne miejsca postojowe. Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W ramach inwestycji zaprojektowane zostały: boisko wielofunkcyjne, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne.

Na parterze budynków D, E i F znajdują się lokale usługowe.

inpro-staw

Zaawansowany jest również proces wydawania kluczy do mieszkań z II etapu osiedla
Wróbla Staw Mieszkania w Gdańsku Jasieniu
. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, głównie ze względu na lokalizację, nieczęsto spotykane dwupoziomowe mieszkania oraz dostępność w programie MDM.

Osiedle, składające się z czternastu trzy
i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, znajduje się bardzo blisko Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, dzięki której mieszkańcy mogą w ciągu kilkunastu minut komfortowo dojechać zarówno na lotnisko w Rębiechowie, jak i do innych dzielnic Gdańska. Inwestycja oddalona jest zaledwie 5,5 km od centrum i jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta, dzięki dynamicznie rozwijającej się w tym rejonie sieci dróg. Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji: własne boisko wielofunkcyjne, siłownię na świeżym powietrzu, duże place zabaw oraz miejsce na ognisko.

Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki, a na wyższych kondygnacjach wyposażone są w nasłonecznione tarasy lub balkony. W budynkach przewidziano dodatkowo rowerownię, wózkarnię i komórki lokatorskie. W aktualnej ofercie znajdują się 23 gotowe mieszkania do odbioru z ukończonego już III i II etapu w specjalnych cenach. Ich powierzchnia wynosi od 71,48 mkw. do 95,82 mkw., a cena zaczyna się od 4.100 zł netto za mkw. W sprzedaży znajdują się również 44 mieszkania z I etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest jeszcze w tym roku.

Oceń