Together Magazyn » FOTORELACJE Z WYDARZEŃ » Inauguracja projektu “Muzeum na wodzie”

Inauguracja projektu „Muzeum na wodzie”

13 lipca odbyła się inauguracja projektu: „Muzeum na wodzie”. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie wodne pomiędzy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku z Muzeum Westerplatte i Wojny 1939. Uroczystość uruchomiła edukacyjne rejsy oferujące kompleksową i edukacyjną opowieść o II Wojnie Światowej uwzględniającej teren pola bitwy na Westerplatte.  

Zobacz także:  Finał VI sezonu cyklu Serca Gwiazd – patronowane.

Zdj. Bartosz Ochenduszka/ @ochen photography

5/5 – (8 głosów)