Together Magazyn » Styl życia » Przekuj porażkę w sukces! – śniadanie networkingowe

Przekuj porażkę w sukces! – śniadanie networkingowe

Kilka dni temu w Hotelu Rezydent w Sopocie odbyło się kolejne spotkanie Kobiet Na Obrotach, pod hasłem „Przekuj porażkę w sukces”, zorganizowane przez Agnieszkę Klonowską.

Tym razem w wydarzeniu wzięły udział dwie znane i cenione kobiety:

Katarzyna Dorosz – redaktor naczelna „Manhattan Business”, prezes Fundacji Homo Homini, autorka książki „Droga do szczęści. Radość życia dojrzałego człowieka”.

Dorota Krzyżanowska – wielkiej sławy malarka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, której prace znajdują się w galeriach i prywatnych zbiorach w Polsce, Niemczech, Francji, USA, Korei Południowej (m.in. klasztor buddyjski Hwa Gye Sah w Seulu, Sin Won Sah i Mu Sang Sah z Góry Kyeriong), Singapurze, Hongkongu, Szwecji, Kanadzie, W. Brytanii i wielu innych krajach.

Wykład Katarzyny Dorosz był wprowadzeniem do rozmów oraz współpracy networkingowej pomiędzy członkiniami KNO. Na spotkaniu mogłyśmy nie tylko dowiedzieć się, jak „przekuć porażkę w sukces”, ale również, co zrobić, kiedy pojawia się problem, jak go analizować; jak zaakceptować siebie, a także jak wyznaczać cele, które zapewnią nam pieniądze i poprowadzą nas do sukcesu.

Wysłuchałyśmy kobiet, które, dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy odniosły sukces, Wspólnie debatowałyśmy nad kwestią rozwoju własnego biznesu czy też hobby. Z tego spotkania zapamiętałam szczególnie jeden cytat: „Jeśli chcesz poznać osobę, która zmieni Twoje życie – spójrz w lustro”.

Oceń