Together Magazyn » Więcej » Kuchnia » Cook & Have Fun – gotowanie, czyli fascynująca przygoda

Cook & Have Fun – gotowanie, czyli fascynująca przygoda

Moda na gotowanie to jeden z ciekawszych trendów, jaki można zaobserwować w ciągu ostatnich lat. Niegdyś kojarzono je głównie z uciążliwym obowiązkiem. Obecnie kulinarne wyzwania mogą być fascynującą przygodą, niezależnie od tego, ile mamy lat i jakie doświadczenia za sobą.

Zabawa i znacznie więcej

Wielu rodziców odkrywa, że gotowanie razem z dzieckiem może być świetną formą zabawy. Jest również pożyteczną formą wspólnego spędzania czasu. Jeśli dziecko odkrywa w sobie pasję do gotowania, należy wspierać je w tym, żeby nie zabrakło mu zapału. Niepowodzenia mogą bowiem oznaczać zniechęcenie. Co więcej, odpowiedzialne gotowanie – połączone z elementami prozdrowotnymi – pomoże w wyrobieniu właściwych nawyków żywieniowych w przyszłości. Warto w tym względzie zaufać profesjonalistom.

Zajęcia w Cook & Have Fun stanowią optymalną formę połączenia nauki z zabawą. Przede wszystkim dzieci mogą odkrywać nowe horyzonty kulinarnych eksperymentów. Uczą się gotowania, a zarazem poznają nowe możliwości rozwoju, smaki czy potrawy. Nie tylko tworzą unikalne smaki, ale zapoznają się z zasadami zdrowego gotowania i doboru pełnowartościowych posiłków. Organizowane są również warsztaty dla dorosłych, dzięki czemu cała rodzina może oddawać się niezwykłej pasji gotowania. Radość ze wspólnej pracy w kuchni może być wspaniałym przeżyciem!

Warsztaty dla każdego

Podstawową zaletą warsztatów organizowanych przez Cook & Have Fun jest wszechstronne rozwijanie kreatywności młodszych i starszych uczestników. Warto pamiętać, że dzieci uczą się znacznie szybciej i efektywniej niż dorośli, a nabytą wiedzę często wykorzystują w praktyce. Na warsztatach nie tylko opanowują techniki przyrządzania posiłków, ale poznają wiele ciekawych pomysłów, które gwarantują niezapomniane wrażenia. Zajęcia są prowadzone z uwzględnieniem różnorodnej tematyki i kuchni regionalnej (np. burgery, sushi, kuchnia meksykańska). Warto nadmienić, że warsztaty cykliczne są prowadzone w dogodnych godzinach popołudniowych i wieczornych, więc swobodnie mogą w nich uczestniczyć całe rodziny.

Na czas zajęć organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom najwyżej jakości produkty spożywcze oraz własne stanowisko w profesjonalnej kuchni. Bardzo ciekawą opcją jest nauka gotowania w języku angielskim – w tym przypadku połączenie przyjemnego z pożytecznym jest jeszcze bardziej wartościowe.

Informacje praktyczne o cyklicznych warsztatach kulinarnych

  • Cykliczne warsztaty kulinarne odbywają się od poniedziałku do czwartku, od godz.16.00 i trwają 1,5 godz.
  • Cena karnetu na 4 zajęcia (ważny 5 tygodni): 220 zł
  • Cena zajęć jednorazowych: 60 zł
  • Zajęcia kulinarne w języku angielskim prowadzony są w soboty i niedzielę od godz.10.00.
  • Karnet na 4 zajęcia, który jest ważny przez 5 tygodni, kosztuje 240 zł, natomiast cena pojedynczych warsztatów to 70 zł.

Kulinarne urodziny

Urodziny są wyjątkowym świętem dla każdego dziecka. Warto zadbać o to, by ten dzień na długo zapadł w pamięć zarówno solenizanta, jak i jego gości. Kulinarne przyjęcia urodzinowe organizowane przez Cook & Have Fun mają szczególny charakter, zwłaszcza dla małych miłośników gotowania. Do dyspozycji solenizantów pozostaje profesjonalna kuchnia, w której wraz z gośćmi przygotowują menu z wcześniej ustalonego tematu, pod opieką osoby dorosłej. Jadłospis urodzinowy obejmuje m.in. burgery, pasty (robione samodzielnie przez dzieci), muffiny.

Czego jeszcze można się spodziewać w ramach urodzin?

  • Dwugodzinnych warsztatów kulinarnych.
  • Oryginalnych zaproszeń.
  • Świeżych produktów.
  • Dekoracji urodzinowych.
  • Napojów z sezonowych owoców.

Każda oferta może być dostosowana do indywidualnych preferencji. Maksymalnie w urodzinach może uczestniczyć do 15 osób. Przyjęcia urodzinowe są organizowane w piątki, soboty i niedzielę.

Kulinarne półkolonie 2017

Wakacje w mieście mogą być prawdziwym wyzwaniem dla rodziców, którzy chcą zapewnić wartościowy wypoczynek swoim dzieciom. W tym roku warto skorzystać z oferty półkolonii kulinarnych organizowanych w lipcu i sierpniu przez Cook & Have Fun. Nie warto czekać z decyzją do ostatniej chwili, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. W programie przewidziano m.in. codzienne przygotowywanie dwóch posiłków oraz uczestnictwo w grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu, w tym ćwiczenia z udziałem instruktorów fitness w sąsiadującym z nami parku.

Oceń