Together Magazyn » Styl życia » „Coaching dla Ciebie – zobacz, poczuj, dotknij”

„Coaching dla Ciebie – zobacz, poczuj, dotknij”

„Coaching dla Ciebie – zobacz, poczuj, dotknij”, 4.09.2014, SWPS, Sopot

Dnia 4 września w Wydziale Zamiejscowym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej przy ulicy Polnej w Sopocie odbyło się już drugie Spotkanie z Coachingiem pod hasłem „Coaching dla Ciebie – zobacz, poczuj, dotknij”.

Coaching jest w Polsce coraz bardziej popularny, głównie za sprawą mody, która przyszła do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych, gdzie bardzo wiele osób korzysta z coachów. Początkowo coaching miał zastosowanie głównie w biznesie, obecnie zaś – niemal w każdej dziedzinie życia i aktywności. Idee coachingu znakomicie wpisują się w szeroko pojmowany nurt poprawiania jakości życia, poszukiwania szczęścia i pracy nad sobą.

Uczestnicy sopockiego spotkania mogli się dowiedzieć, między innymi, w jaki sposób można zyskać większość samoświadomość i pewność siebie, a także jak przejąć pełniejszą kontrolę nad własnym życiem. O wartość merytoryczną dbali doświadczeni coachowie, chętnie udzielający wielu cennych rad. Sopockie Spotkanie z Coachingiem, oparte na wielu wykładach i warsztatach najlepszych specjalistów, stanowiło znakomitą okazję do nie tylko do poznania tej metody. Było również dobrym przyczynkiem do głębszej refleksji nad tym, jak zmienić swoje życie na lepsze.

Oceń