Together Magazyn » Styl życia » 4 popularnych polskich gwiazd z kręconymi włosami
ali-pazani-wX-Yxffk-unsplash

4 popularnych polskich gwiazd z kręconymi włosami

Włosy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn to naturalna ozdoba o którą każdy z nas stara się dbać. Włosy też – inaczej ułożone, czy poddane koloryzacji mogą całkowicie zmienić wygląd osoby i jej atrakcyjność. Szczęśliwi ci, których natura obdarowała burzą włosów i od ich fantazji tylko zależy co z nimi zrobią, aby dobrze wyglądać. Dziś blond, jutro kruczoczarne, jednego dnia proste jak drut, innego pokręcone w małe loczki, jeszcze innego opadające łagodnymi falami. Natura jednak nie wszystkich obdarowała równo, nie wszyscy mogą pochwalić się pięknymi włosami, które poddają się stylizacji. A nawet jeśli natura obdarowała nas włosami to nie zawsze takimi jak byśmy chcieli. Podczas gdy jedni wstają z łóżka, potrząsną głową i mają fryzurę gotową, innym nawet najlepsza lokówka z trudem ujarzmi niesforne kosmyki. A jak to jest z polskimi gwiazdami, które z nich znane są z tego, że mają bardzo bujne kręcone włosy? Oto ich krótka lista.

Magda Gessler

W szerszej świadomości zaistniała dzięki programowi „Kuchenne rewolucje”. A na temat jej włosów wśród jej fanów i przeciwników jest wiele plotek i szeptów. Sama Gessler absolutnie zaprzecza jakoby miała jakiekolwiek zapożyczenia włosów, a ile ich na głowie nosi – każdy widzi. Jednak pojawiają się zdjęcia spoza kadrów filmowych, gdzie pani Magda nie prezentuje się z tak odlotową fryzurą i z taką burzą włosów na głowie jak podczas „kuchennych rewolucji”. Nikt jednak nie wie na pewno. Zatem przyjmijmy, że włosy są naturalną ozdobą gwiazdy w jaką została wyposażona.

Joanna Liszowska

Aktorka z całą pewnością została nader obficie obdarzona przez naturę, jeśli chodzi o jej włosy na głowie, ale jak to bywa z tym co mamy bez specjalnego zabiegania – nie specjalnie o nie dbała. Te piękne, gęste, długie kręcone włosy nie raz poddawała próbie tego jak wiele dadzą radę wytrzymać. W efekcie stawały się wysuszone i nie chciały się układać, a aktorka wyglądała na zaniedbaną. Gwiazda również potrafi zadbać o włosy w sposób szczególny i zaprezentować się z burzą pięknych loków ratując się pasmami doczepianymi, odpowiednio dobranymi kolorystycznie, niefarbowanymi, naturalnymi włosami.

Natalia Kukulska

Znana szerokiej publiczności od swych dziecięcych lat śpiewała piosenki najpierw dla dzieci, potem wraz z własnym dorastaniem, zmieniała repertuar na bardziej poważny. Natalia podobnie jak opisywane poprzedniczki została obdarzona ładnymi kręconymi, ale inaczej od wcześniej opisywanych pań – ciemnymi włosami. Jej stylizacje zawsze były naturalne, ale też i natura obdarzyła ją bogato, bo włosy doskonale w sposób naturalny się układały. Zarówno stylizacje Natalii Kukulskiej, jak i jej fryzury są modne, ale zawsze naturalne i bardzo pasują do jej stylu bycia.

Alicja Majewska

Bardzo energetyczna kobieta z burzą kręconych włosów na głowie – tak można szybko scharakteryzować tę piosenkarkę. Kiedyś zapytana o swoją fryzurę odpowiedziała, że na szczęście starcza jej szampon i odżywka, a do fryzjera chodzi od czasu do czasu aby skrócić włosy. Nic dziwnego. Każdy chciałby mieć fryzurę, która robi się sama! Ale jak każdy kto nie docenia to co posiada i Alicja Majewska miała zapędy, aby swoje włosy wyprostować. Po relacjach ludzi typu: „Pani Alicjo proszę tej peruki już więcej nie zakładać”, zrezygnowała z prostowania.

5/5 – (1 głosów)