Together Magazyn » Art. zewnętrzny » 27 lat twórczej pasji

27 lat twórczej pasji

Laboratorium FEMI to 27 lat twórczej pasji i pracy Hanny Łopuchow – mgr farmacji, specjalistki od aromaterapii I technologii naturalnych receptur. Zafascynowana botaniką i fitoterapią założyła w Gdańsku jedno z pierwszych laboratoriów produkujące kosmetyki ekologiczne. Od początku postawiła sobie za cel holistyczne podejście do potrzeb klienta. W kosmetyce oznacza to traktowanie człowieka jako całość.

Laboratorium FEMI proponuje Państwu produkty naturalne, z najlepszych i najbardziej cennych surowców sprowadzanych z najdalszych zakątków świata.

Każdy kosmetyk Laboratorium FEMI to minimum 26 naturalnych aktywnych substancji które w skuteczny sposób nawilżą, zregenerują, spłycą zmarszczki czy po prostu zadbają o kondycje skóry. 

Wiemy, że twarz jest najbardziej przyciągającą uwagę częścią ludzkiego ciała, więc zasługuje na szczególne traktowanie.

Nasze kremy i maseczki do twarzy to emulsje pielęgnacyjne bogate w składniki aktywne o wielokierunkowym działaniu na skórę. Serum lipidowe to kosmetyk o skondensowanej ilości substancji biologicznie czynnej.

Wymagającą największej uwagi i pielęgnacji jest skóra sucha.

Aby uniknąć przyspieszonego starzenia się skóry należy pamiętać o systematycznej pielęgnacji, szczególnie prawidłowego zabezpieczenia przed mrozem, wiatrem i promieniami słonecznymi. 

W przypadku cery suchej jako podstawę pielęgnacji proponujemy lipidowe serum CERAMIDOWE.
Poza bogactwem kwasów omega 3, serum zawiera ekstrakt z pączków kaparów pozyskany z tkanki wzrostowej rośliny. Kosmetyk ma za zadanie zadziałać jak kojący kompres otulający skórę. Kolejnym krokiem pielęgnującym jest stosowanie kremów regenerujących z linii BIOSO, bogatych w rośliny adaptogenne i bioidentyczne ceramidy. 


Wymagającą ukojenia cerę naczynkową polecamy wyciszyć nakładając Serum lipidowe PASSIFLORA, będące bogate w łagodzący podrażnienia olej z nasion passiflory. 

W Laboratorium FEMI nie zapominamy także o ciele. Codzienna pielęgnacja skóry naturalnymi olejkami, krótkie automasaże ciała, przynoszą znakomite efekty. Nasze produkty do ciała to bogate kompozycje olejków eterycznych i odżywcze substancje z roślin, wzbogacone naturalną witaminą E. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego sklep.femi.pl

5/5 – (2 głosów)