Together Magazyn » Aktualności » ZARAŻAMY PASJĄ DO PIŁKI NOŻNEJ

ZARAŻAMY PASJĄ DO PIŁKI NOŻNEJ

Elitarna szkółka piłkarska Football Academy zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 4 lat na zajęcia piłki nożnej na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. O najdynamiczniej rozwijającej się Akademii Piłkarskiej w Trójmieście opowiada jej Manager – Michał Stefanowski.

Czym jest Football Academy?

Football Academy to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się sieci szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat działająca na terenie całej Polski oraz Wielkiej Brytanii. Stawiamy sobie za cel budowę bezpiecznego środowiska piłkarskiego sprzyjającemu rozwojowi dziecka – w atmosferze zabawy i przyjaźni.

Co składa się na zajęcia treningowe w Football Academy?

Proponujemy treningi w formie zabawy i edukacji poprzez sport. Nie poddajemy młodych zawodników presji wyników i uczymy wartości fair play na boisku i poza nim. Równocześnie nie zwalniamy jednak swoich podopiecznych z obowiązku czynienia postępów.

Co wyróżnia Football Academy na tle innych szkółek piłkarskich?

Przede wszystkim innowacyjne podejście do treningu, jakość świadczenia usług oraz pasja w działaniu. Nasi trenerzy są osobami o odpowiednich kwalifikacjach, a obiekty i asortyment treningowy dobierane są tak, by gwarantować ćwiczącym najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Oprócz zajęć treningowych, mali piłkarze rozgrywają mecze oraz biorą udział w rozgrywkach ligowych i pucharowych. Najlepsi zawodnicy mają szansę powołania do Reprezentacji Polski Football Academy. Organizujemy także obozy i półkolonie.

Co zrobić, gdy nie jesteśmy pewni, czy dziecku spodoba się na zajęciach?

Zanim zdecydują się Państwo zapisać dziecko do naszej szkółki, zachęcamy do skorzystania z możliwości udziału w dwóch pierwszych, bezpłatnych treningach. Będą mieli Państwo podczas nich okazję nie tylko zobaczyć, jak wyglądają zajęcia, ale również porozmawiać z trenerem.


MICHAŁ STEFANOWSKI
Manager Football Academy Trójmiasto

FOOTBALL ACADEMY TRÓJMIASTO
www.footballacademy.pl
trojmiasto@footballacademy.pl
795 953 733 lub 667 704 281

Oceń