Together Magazyn » Aktualności » Restauracja Ludovisko

Restauracja Ludovisko

Zdrowe śniadania na dobry początek dnia, pyszne lunche podczas przerwy w pracy i energetyczne przekąski po zabawie na ślizgawce w Hali Olivia. Restauracja Ludovisko zaprasza wszystkich, gdyż dosłownie każdy w jej ofercie znajdzie coś dla siebie.

Restauracja znajduje się w Hali Olivia, w pobliżu Oliva Business Centre i Uniwersytetu Gdańskiego. W jej pobliżu codziennie przemieszczają się tysiące ludzi. Mimo to jest to miejsce bardzo przytulne o wyjątkowo osobliwym charakterze. Przyjemne półmroki sprawiają, że wnętrze jest niezwykle kameralne, a fotele, ceglane motywy i uśmiechnięta obsługa tylko potęgują to wrażenie. Jasne wykończenia wnętrz dodają estetycznego ładu i porządku. Na ścianach zawieszono hokejowe pamiątki, od kijów przez łyżwy po zdjęcia hali sprzed lat, nadające nowoczesnej przestrzeni sportowego charakteru. Podczas posiłku zasiądziemy w miękkim, niskim fotelu albo na wysokim stołku.

Spotkamy biznesmenów z pobliskich biurowców oraz hokeistów po treningu. Trzonem naszego menu są dania kuchni polskiej, pizze oraz burgery. Nie są to jednak typowe dania spod znaku fastfood. W „ludoviskowym” hamburgerze na przykład, zamiast sosu barbecue znajdziemy sos śliwkowy, nadający mu bardziej „ludovego” charakteru. Ceny posiłków są przystępne dla każdego.

W restauracji uruchomiono także pokój zabaw dla dzieci. Mieści się on w osobnym pomieszczeniu, idealnie nadającym się na kinderbale czy organizację urodzin. Dzieci mogą się tam bawić w najlepsze, pozwalając rodzicom w spokoju porozmawiać, zjeść, odpocząć. W zabawach

najmłodszym towarzyszy doświadczona animatorka. Pokój zabaw wyposażony jest między innymi w kamerę, która na bieżąco monitoruje sytuację w bawialni, a obraz wyświetlany jest na dużym ekranie w restauracji. Dzięki temu rodzice ani na chwilę nie tracą dzieci z oczu.

W ofercie restauracji znajdziemy nie tylko możliwość zorganizowania balu dla dzieci i urodzin (w tym specjalizuje się Ludovisko), ale także spotkania biznesowego czy konferencji. Osoby pragnące spokoju mogą delektować się potrawami oglądając z okna restauracji zajęcia na lodowisku – trening jazdy figurowej lub mecz hokeja. Właścicielem i założycielem restauracji jest Pan Krzysztof

Kordelewski – pracujący w branży gastronomicznej już od dwanastu lat, ceniący wartość rodziny biznesmen o zacięciu sportowym. Miejsce to urzeka, szczególnie gdy mamy świadomość, że jego charakter wynika z upodobań właściciela i wszystko zostało tutaj dokładnie przemyślane. Restauracja jest czynna od 8 rana, w godzinach 11-16 serwujemy lunche – zupa, danie obiadowe. Zapraszamy.

Oceń