Nasze wzorce modowe przenosimy na dzieci już od najmłodszych lat. Jedni rodzice robią to całkiem nieświadomie, inni poczucie estetyki stawiają na pierwszym planie. Nikogo nie dziwi widok idealnie ubranej mamy z równie idealnie ubranym dzieckiem.

Podobne stylizacje królują nie tylko w kolorowych czasopismach i na pokazach mody, ale codziennie na ulicy. Widok doskonale dobranego duetu taty z synem to jeszcze rzadkość, ale z pewnością to tylko kwestia czasu. Panowie coraz częściej zwracają uwagę na to, co i jak noszą. Z pewnością zarażą tym swoich synów.

Realizacja i foto: Patrycja Walburg – autorka bloga dwarazyw.pl

moda-jeans-mama-dzieckoJeans jest ponadczasowy, zawsze modny, wygodny, pasuje do wszystkiego i o każdej porze roku. Kto go nie lubi? Stylizacje lekkie i niezobowiązujące, wprost idealne na delektowanie się wspólnie spędzanym czasem – niezależnie czy w kawiarni na lodach, czy na spacerze w parku.

moda+mama+corka

Denimowe sukienki idealnie współgrają ze sobą w duecie. Mamy podchodzą do tego tematu coraz bardziej odważnie, a marki odzieżowe stają na wysokości zadania. Tworzą kolekcje uniwersalne dla każdego wieku i spełniają marzenia małych dzieci. Teraz i one mogą wyglądać tak samo jak mama. A ile w tym frajdy dla modnej dwójki!

poranki-moda

 

tata
Nie wszyscy tatusiowe mają synów. Dla wielu z nich natura podarowała córkę lub nawet dwie. Nie oznacza to wcale, że ich duet prezentuje się nie najlepiej. Zgranie kolorystyczne pozwoli się im bawić tym, co ubierają. Na ile odważy się tata? To już zadanie dla córki. Z pewnością ona go przekona do odważnych kolorów!

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany