Together Magazyn » Aktualności » Stwórz kreatywną mapę świata!

Stwórz kreatywną mapę świata!

Z okazji Dnia Geografa najmłodsi goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan będą mieli wyjątkową okazję, aby wykonać oryginalne mapy świata. Podczas warsztatów, jakie odbędą się w galerii handlowej w najbliższy weekend, mali artyści stworzą też barwne witraże nawiązujące do dziedziny nauki, jaką jest geografia. Wstęp wolny!

Czwarte w tym roku spotkanie z cyklu „Warsztaty kreatywne dla całej rodziny” odbędzie się w najbliższy weekend 2 i 3 kwietnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Tym razem – z okazji Dnia Geografa, który obchodzony jest 4 kwietnia – najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli stworzyć oryginalne mapy świata. Za pomocą brystoli i barwnej bibuły powstaną mapy w postaci witraży okiennych. Maluchy będą też mogły wykonać prace przy wykorzystaniu szablonów chmur i innych symboli pogodowych.

Zajęcia odbędą się 2 i 3 kwietnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do godziny 16.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Oceń