Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Spraw sobie prezent na Walentynki i bądź permanentnie zadowolona ze swojego wyglądu!
FA-BF-DE-A-CADB

Spraw sobie prezent na Walentynki i bądź permanentnie zadowolona ze swojego wyglądu!

Co to znaczy permanentny? Taki, który nieprzerwanie trwa i ciągnie się bez przerwy. Lubimy mówić o permanentnym szczęściu i zadowoleniu, a językoznawcy nam na to pozwalają. Również termin „makijaż permanentny” budzi sama pozytywne skojarzenia. Dziś – kiedy dobre gabinety korzystają z niemal kosmicznie nowoczesnego sprzętu, a specjaliści wykonujący taki zabieg mają ogromną wiedzę, możemy liczyć naprawdę na spektakularne i przede wszystkim, zgodnie z definicją słowa – trwałe – efekty. 

Nazywam się Aleksandra Ciesielska i jestem dyplomowaną wizażystką, stylistką brwi oraz licencjonowaną linergistką marki Long-Time-Liner®, lidera w branży makijażu permanentnego i finalistką mistrzostw w makijażu permanentnym TOP PMU 2019. Zapraszam do mojego świata, w którym wszyscy są permanentnie zadowoleni ze zmian w swoim wyglądzie.

W idealnym makijażu nie może być mowy o efekcie przerysowania. Naturalność zawsze obroni się sama! 

Makijaż permanentny ust

Podkreślenie naturalnego konturu ust, skorygowanie ewentualnej asymetrii i wzmocnienie koloru to subtelne zabiegi z niespodziewanie wielką mocą. Najbardziej pożądany efekt makeup-nomakeup potrafi zmienić nastawienie do siebie i do otoczenia. Nic nie wywołuje u kobiet szerszego uśmiechu do własnego odbicia w lustrze niż piękne, symetryczne i apetyczne usta.

EEDAA-DA-DF-D-ADF
BE-F-B-ACD-ACCEE

Makijaż permanentny brwi

Odpowiednio podkreślone brwi dodają twarzy charakteru i równoważą cały jej wygląd. Łuk brwiowy odzwierciedla nastrój. To marszcząc, unosząc, ściągając brwi, wyrażamy cały wachlarz emocji. Wyregulowane brwi mogą nawet sprawić, że ubędzie nam lat. Spotykam się z opiniami kobiet, które swoje życie dzielą na to „sprzed brwi” i „po brwiach”, co tylko potwierdza siłę tej z pozoru niewielkiej zmiany. Nasze naturalne brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania bądź dojrzałego wieku. Makijaż permanentny metodą Long-Time-Liner® uznawany jest obecnie za najlepszy na świecie i o właśnie do skorzystania z niego zapraszam wszystkie panie.

Makijaż permanentny powiek

To najsprytniejszy makijażowy trik, na jaki kobiety wpadły w całej historii dziejów. Możemy się tylko domyślać, jak głębokim spojrzeniem spod idealnie wykonanej kreski obdarzyła Juliusza Cezara Kleopatra. To co kiedyś być może wpłynęło na losy cywilizacji Egiptu, dziś cieszy się ogromnym powodzeniem również w gabinetach makijażu permanentnego, bo tu raz idealnie wykonana kreska utrzymuje się każdego dnia, optycznie powiększając oko i pozwalając naturalnie zagęścić linię rzęs. 

thumb default big

Walentynki spędzamy w parach!

Odwiedź nas w lutym ze swoją parą! Z góry uprzedzamy, że nie trzeba namawiać do tego partnera ani go gorączkowo szukać specjalnie na tę okazję. Może to być mama, siostra, przyjaciółka czy koleżanka z pracy. Wyrwijcie się z domu i zróbcie dla siebie coś, co sprawi, że pokochacie swój wygląd jeszcze bardziej. We dwójkę raźniej, a i okazja do spotkania i plotek najlepsza na świecie.

Nasza promocja obowiązuje na wszystkie terminy w lutym, zniżkę można wykorzystać tylko na nowy zabieg, a propozycja dotyczy również osób już zapisanych na luty, do których dopisze się ktoś do pary!

Umówcie się razem na zabieg i skorzystajcie z pakietu pełnego miłości ze zniżką -14%.

photo--efbf
Oceń