Together Magazyn » Aktualności » Rzeczy z sieci

Rzeczy z sieci

Cartone

cartone.pl

Marka Cartone to nowość na polskim rynku. Jesteśmy bezpośrednim producentem nowych, unikalnych mebli i dodatków z tektury falistej. Oferujemy rzeczy oryginalne, wyjątkowe i pomysłowe w swojej formie. Wszystkie produkty są przez nas zaprojektowane i wykonane z
wykorzystaniem najnowszego oprogramowania komputerowego i specjalistycznych maszyn tnących. Pomyśl ekologicznie! Wyróżnij się!

Bambaks

bambaks.com

Każdy Bambak jest wykonany ręcznie z filcu lub polaru i wypełniony puchem poliestrowym. Nie powoduje alergii. Bambaki są przytulankami dla dzieci i przyjaciółmi dla dorosłych. To małe tulaśniaki z wielkimi osobowościami. Bambaki są z Polski, ale zamieszkują cały świat: od Afryki po Australię.

Lubimy powoływać je do życia i mamy nadzieję, że będziecie mieli frajdę, jeśli jakiegoś zgarniecie dla siebie. Wszystko projektujemy i produkujemy w Polsce.

Gry planszowe

taniaksiazka.pl/t/gry-planszowe

Gry planszowe to doskonały sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu! Wspaniała zabawa dla całych rodzin i podczas przyjacielskich spotkań. Wiele gier planszowych, po które z chęcią sięgamy, są starsze niż niejeden gracz, który stał się ich wielkim fanem. Ponowny rozkwit tej formy rozrywki zawdzięczamy zwiększającym się zainteresowaniem kupujących i rozwojem dostępnych produktów. Dziś można wybierać z nieskończenie wielkiej listy gier, dostosowanych do wieku, zainteresowań lub liczby uczestników. Można je podzielić na wiele rodzajów, a każdy stanowi doskonałą alternatywę na udany wieczór: towarzyskie, rodzinne i logiczne, planszowe – wszystkie te gry polecają się na wspólne chwile!Colorat

colorat.pl

Co mówią o Tobie Twoje ubrania? Czego szukasz w modzie? Czy to, w co się ubierasz, pokazuje to kim naprawdę jesteś? Dla nas moda to integralny element naszego kolorowego świata. Poprzez nią wyrażamy siebie. Z pasji do niej powstał COLORAT. Marka, która łączy piękno, funkcjonalność i wygodę.

COLORAT to akronim… Charyzmy, Oryginalności, Luzu, Osobowości, Romantyczności, Autentyczności, Tożsamości. Wierzymy, że Twoje ubrania tworzą Ciebie, Twój unikatowy styl, Twoje Ja. My – jako COLORAT – pomagamy Ci świadomie wyrazić prawdziwego siebie.

Oceń