Together Magazyn » Aktualności » Pralniczy patrol nad Bałtykiem

Pralniczy patrol nad Bałtykiem

 

Czy masz ochotę odświeżyć wakacyjną odzież, by w pełni komfortowo korzystać z urlopu nad morzem? Już 10 czerwca rusza premierowa edycja Electrolux Summer Patrol. Polacy, którzy zdecydowali się spędzić wakacje na Półwyspie Helskim, będą mogli skorzystać z mobilnej pralni. Wyposażona w kilka pralek i suszarek platforma zwiedzać będzie campingi najchętniej wybierane przez wczasowiczów. Jak wygląda harmonogram letniego patrolu Electrolux? Szczegółowe informacje poniżej.

Nadmorskie campingi pękają w szwach, szczególnie w okresie wakacyjnym. Aby nasze walizki nie zajmowały zbyt dużo miejsca w samochodzie czy w pociągu, często pakujemy do nich tylko kilka par koszulek, krótkich spodenek i wygodne klapki. Niezależnie od tego, czy nocujemy w namiocie czy wynajęliśmy na letni czas przyczepę, niejednokrotnie problemem okazuje się kwestia odświeżenia odzieży. W te wakacje marka Electrolux wychodzi na przeciw oczekiwaniom nadmorskich wczasowiczów, organizując mobilne pralnie, dzięki którym będzie można odświeżyć letnie ubrania – a zajmie to tylko 16 minut!

W niedzielę 10 czerwca we Władysławowie zainicjowana zostanie akcja Electrolux Summer Patrol. 5-metrowa platforma, składająca się z zestawu 10 pralek i suszarek, codziennie będzie zmieniać miejsce stacjonowania – letni patrol rozpocznie swój kurs we Władysławowie, zmierzając w kolejnych dniach w kierunku Helu.

Specjalna platforma umożliwi wypoczywającym nad Morzem Bałtyckim odświeżenie ubrań. Pralki dostępne dla wczasowiczów posiadają funkcję programu parowego, który sprawia, że ubrania mają mniej zagnieceń, a także zatrzymują świeżość na dłużej. To bardzo duże udogodnienie na wakacjach – dzięki wykorzystaniu pary podczas odświeżania odzieży nie musimy martwić się o prasowanie letniej sukienki czy koszulki. By skorzystać z usług letniego patrolu Electrolux, należy pojawić się w wyznaczonym miejscu z ubraniami do prania i działać! Metoda płatności nigdy nie była prostsza – wystarczy, że zrobisz selfie, otagujesz je z wykorzystaniem znaków #electrolux #świeżeW16minut i opublikujesz zdjęcie na Facebooku lub Instagramie. Niewiele trzeba, aby w prosty sposób odświeżyć wakacyjną odzież, tylko w 16 minut! A Electrolux… dba o twoje ubrania na co dzień!

Przystanki Electrolux Summer Patrol w pierwszym tygodniu trwania akcji:

Dzień tygodnia Miejscowość Camping
Niedziela (10 VII) Władysławowo- Chłapowo Alexa
Poniedziałek (11 VII) Władysławowo- Chłapowo Keja 
Wtorek (12 VII) Władysławowo- Chłapowo Lazurowe
Środa (13 VII) Chałupy Ekolaguna 
Czwartek (14 VII) Jastarnia MoloSurf 
Piątek (15 VII) Hel Helkamp
Sobota (16 VII) Jastarnia Marina

Więcej informacji

Strona www: electrolux.pl

Facebook: fqacebook.com/electroluxpolska

YouTube: youtube.com/user/electrolux

Kontakt dla mediów

Monika Podsiadło

Multi Communications

electrolux@multipr.pl

tel: 609 925 089

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego, które powstają w oparciu o wnikliwą analizę potrzeb konsumentów i są udoskonalane dzięki ścisłej współpracy z profesjonalistami. Electrolux oferuje starannie zaprojektowane i innowacyjne rozwiązania dla szerokiej gamy sprzętów, m.in. chłodziarko-zamrażarek, zmywarek, pralek, kuchni, odkurzaczy, klimatyzatorów oraz drobnych urządzeń AGD. Dbałość o detale i funkcjonalność produktów powoduje, że odpowiadają one rzeczywistym potrzebom zarówno konsumentów, jak i profesjonalistów. W skład Grupy Electrolux wchodzą marki: Electrolux, Zanussi, AEG oraz Electrolux Grand Cuisine, które każdego roku sprzedają ponad 50 milionów produktów w ponad 150 krajach. W 2013 roku wartość sprzedaży Grupy wyniosła 109 miliardów koron szwedzkich. Grupa zatrudniała 61 000 pracowników. Więcej informacji na www.electrolux.pl oraz http://newsroom.electrolux.com/pl/.

Oceń