Jest energią, a jednocześnie balsamem dla duszy. Wyzwala emocje, dzięki którym własny świat budowany jest w wyrazistych szczegółach. Jej szeroka definicja pozwala dotykać tego, co ulotne i wzniosłe. Niewątpliwie potrzebne, by życie toczyło się artystycznym torem. Najlepsze miejsca dla miłośników kultury – Together sprawdza, gdzie wena nabierze rozpędu.

Horyzonty Gdyni | Semeko

Idealnie jest połączyć horyzont pasji z własnym mieszkaniem. O najśmielsze oczekiwania miłośników kultury dba Semeko, stawiając tym razem na strategiczną lokalizację, w której wszystko, czego trzeba, jest w zasięgu ręki. Niebanalny projekt osiedla Horyzonty Gdyni z ciekawie rozplanowanym ustawieniem budynku pozwala stworzyć najlepszy scenariusz dla rodziny pełnej wrażliwości i śmiałych marzeń.

Botanica | Invest Komfort

Kameralne osiedle Botanica w Jelitkowie zostało stworzone w oparciu o ideę miasta będącego ogrodem ze starannie skomponowaną roślinnością. To niewielki krok z raju w stronę miejsc pełnych bohemy i śmiałych wizji artystów. Zabudowa Invest Komfortu ukształtowana w rytmie rzeki utwierdzi w przekonaniu, że wszystko w życiu płynie nad wyraz łagodnie, zderzając się z szeroko postrzeganą sztuką bez granic.

Brama Sopocka | Polnord

Osiedle Brama Sopocka otwiera podwoje dla wszystkich, którzy pragną zatrzymać w sobie piękno malarstwa, rzeźby i muzyki. Kameralne, willowe, dwupoziomowe budynki zostały zaprojektowane tak, aby przestrzeń tworzyła kolejne niesamowite inspiracje i unikatowe wrażenia. Deweloper Polnord przekonuje, że inwestycja w Wielkim Kacku w Gdyni pozwala każdemu na twórczy odpoczynek w samym sercu codzienności.

Kontinuum | BMC

Kontinuum w samym centrum Wrzeszcza pozwoli iść dalej, jasno wytyczoną drogą pragnień pełnych nieoczekiwanych inspiracji. Już mansardowy dach budynku przywołuje na myśl dawne wille, w których tradycja i piękne zwyczaje, przekazywane z pokolenia na pokolenie przetrwały do dziś. Lokalizacja BMC daje moc możliwości, a bliskość Opery Bałtyckiej i atrakcji kulturalnych Starego Gdańska zapadną w sercach na długie lata.

Harmonia Oliwska | Inpro

Harmonia pomiędzy tradycją i awangardą to sedno inwestycji od Inpro. Harmonia Oliwska położona jest w sąsiedztwie parku i Katedry w Oliwie. W blasku dawnych czasów, odbijających się w obrazach i rzeźbach deweloper proponuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które są uzupełnione słonecznym balkonem, przestrzennymi tarasami i własnymi ogrodami na częściowo ogrodzonym terenie, dozorowanym z pomieszczenia ochrony.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany