Hygge oznacza komfort, wygodę, przytulność, a także osiągnięcie wewnętrznej równowagi, bezpieczeństwa i szczęścia. W duchu hygge zaprojektowane zostało Nasze Miejsce – najnowsza gdańska inwestycja Euro Stylu z Grupy Dom Development. Harmonijna, kameralna zabudowa, starannie, estetycznie i funkcjonalnie zagospodarowana przestrzeń oraz otulający osiedle starodrzew sprawią, że będzie to wyjątkowe miejsce do życia.

Nasze Miejsce to sześć 3-piętrowych budynków o ujednoliconych bryłach z uporządkowanym rytmem okien i balkonów. Osiedlowy teren rekreacyjny zajmie powierzchnię blisko 2000 mkw. Spójna całość zapewni mieszkańcom poczucie dającego spokój i równowagę ładu przestrzennego. Presja, pośpiech i stres nie będą miały tu wstępu. Spacerowe ścieżki z ławeczkami oraz strefa relaksu z leżakami, zlokalizowana w pobliżu bezpiecznego, kreatywnego placu zabaw dla najmłodszych, stworzą przestrzeń sprzyjającą nie tylko wypoczynkowi, ale też wzmacnianiu sąsiedzkich więzi. Wyjątkowym elementem otoczenia osiedla będzie piękny, wysoki starodrzew, chroniący przed ulicznymi hałasami, dający cień i wytchnienie w gorące dni oraz relaksujący zielenią liści. Na osiedlu pojawią się też budki dla ptaków.

– Nasze Miejsce zaprojektowano tak, by było przyjazne zarówno mieszkańcom, jak i naturze. Do budynków będą prowadzić wygodne wejścia z poziomu terenu. Komfort poruszania się zapewnią również odpowiednio wyprofilowane chodniki. Wewnątrz mieszkańcy będą mogli korzystać z przestronnych i elegancko zaprojektowanych klatek schodowych i cichobieżnych wind. Na rowerzystów czekać będą stojaki rowerowe, a właściciele aut będą mieli do dyspozycji 125 miejsc w podziemnej hali garażowej. Środowisku służyć będą ogrody deszczowe, które zagospodarują wody opadowe i sprawią, że osiedlowa zieleń będzie tu bogatsza oraz łatwiejsza do pielęgnacji – mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Stylu.

Atutem Naszego Miejsca jest też wygodna i sprzyjająca aktywności lokalizacja. Okolica zachęca do uprawiania sportu – biegania, nordic walking czy jazdy na rowerze. Nieopodal osiedla znajdują się punkt widokowy z wieżą (Kozacza Góra) oraz Góra Luizy – to idealne kierunki na rodzinny spacer. Wytchnienia można szukać również nad pobliskim stawem rekreacyjnym.

W pobliżu inwestycji Nasze Miejsce mieszczą się placówki edukacyjne, handlowe, usługowe i medyczne. W zaledwie kilka minut można stąd dotrzeć do węzła przesiadkowego Łostowice Świętokrzyska (z liniami tramwajowymi i autobusowymi) czy Obwodnicy  Trójmiasta, a dojazd do Śródmieścia Gdańska czy lotniska zajmie tylko kilkanaście minut.

Na osiedlu powstaną 124 mieszkania (od 2 do 4 pokoi), o metrażach od 39 do 85 mkw. W budynkach znajdą się również 124 komórki lokatorskie. Ceny lokali kształtują się od 264 tys. zł do blisko 568 tys. zł. Poszczególne etapy inwestycji przekazywane będą między pierwszym a trzecim kwartałem 2022 roku.

– Doskonała lokalizacja, przyjazna i funkcjonalna przestrzeń, udogodnienia dla rodzin i osób lubiących aktywność, a także bliskość natury – to tylko niektóre z wyróżników inwestycji. Nasze Miejsce to jednak przede wszystkim wyjątkowa przestrzeń do życia – zrównoważonego i szczęśliwego, właśnie w duchu hygge – podsumowuje Bartosz Podgórczyk z Euro Stylu.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany