Together Magazyn » Aktualności » Kolejna edycja warsztatów „Świadoma mama” – 11 lutego w Gdańsku w Parku Naukowo – Technologicznym

Kolejna edycja warsztatów „Świadoma mama” – 11 lutego w Gdańsku w Parku Naukowo – Technologicznym

fot. Świadoma Mama

Bezpłatne warsztaty „Czas dziecka” i „Radość z ciąży” organizowane są z myślą o przyszłych i obecnych Rodzicach.

Celem spotkań jest szerzenie idei świadomego macierzyństwa i rodzicielstwa. Na warsztatach wspierana jest idea integracji kobiet, które mogą podzielić się swoimi doświadczeniami. Na wszystkie pytania i wątpliwości rodziców odpowiedzą specjaliści: dietetyk, psycholog, pedagog, logopeda, kosmetolog, dermatolog, ginekolog, położna, fizjoterapeuta, seksuolog, laryngolog.

Dodatkowym atutem warsztatów Świadomej Mamy jest niewątpliwie towarzystwo znanych Mam oraz Ojców ze świata mediów, którzy uświadamiają, że każdy Rodzic – nawet ten bardzo znany i zapracowany, poświęca dużo czasu i uwagi swojemu dziecku. Każde ze spotkań prowadzone jest przez jednego z Ambasadorów Kampanii Świadoma Mama – aktorkę i mamę Paulinę Holtz, Karinę Kunkiewicz lub aktora i ojca, Piotra Ligienzę, którzy wraz ze specjalistami rozmawiają na tematy okołoporodowe i wczesno macierzyńskie.

Spotkaniom towarzyszą również warsztaty praktyczne (11:00-12:00 oraz 16:00-17:00) gdzie omawiane są zarówno zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa jak i pielęgnacji pociech, do dyspozycji Rodziców są specjaliści, którzy udzielają odpowiedzi na nurtujące pytania, z myślą o bezpieczeństwie maluchów organizowane są dla każdego praktyczne zajęcia z Pierwszej Pomocy, podczas spotkań istnieje również możliwość zapoznania się z zasadami kąpieli, przewijania oraz karmienia niemowląt i dzieci, prezentowane są zasady coraz bardziej zyskującego na popularności chustonoszenia oraz bezpieczne sposoby wiązania, przedstawiane są metody masażu Shantala oraz ćwiczenia fitness/jogi, aby Rodzice mogli zatroszczyć się również o siebie i swoją aktywność fizyczną. Ponadto w programie: bezpłatne konsultacje z lokalnymi specjalistami, quizy edukacyjne, mini studio fotograficzne (darmowe zdjęcie dla każdego z uczestników przekazywane w formie elektronicznej) oraz wręczanie nagród!

Plan konferencji:
od 11:00 do 12:00 warsztaty praktyczne dla Rodziców Dzieci do 3 roku życia
od 12:00 do 15:00 konferencja dla Rodziców Dzieci do 3 roku życia
od 16:00 do 17:00 warsztaty praktyczne dla przyszłych Rodziców
od 17:00 do 20:00 konferencja dla przyszłych Rodziców

Udział zarówno w wykładach, jak i części warsztatowej jest BEZPŁATNY!

Rejestracja na stronie www.swiadomamama.pl, drogą mailową rejestracja@swiadomamama.pl oraz telefoniczną 601 249 333 lub 601 644 669.

Można też zapisać się przed konferencją na miejscu.

Oceń