Together Magazyn » FOTORELACJE Z WYDARZEŃ » Jemy Na Stadionie x Stadion Energa Gdańsk

Jemy Na Stadionie x Stadion Energa Gdańsk

Sezon Foodtruckowy uważamy za otwarty! W dniach 22-24 marca, do Gdańska powróciły Futraki z wydarzeniem „Jemy na Stadionie”. Organizatorzy po raz kolejny zabrali nas w kulinarną podróż dookoła świata. Przy stadionie Energa Gdańsk, w marcowy weekend, zaparkowało ok. 70 restauracji na kółkach, które przeżyły prawdziwe oblężenie. Było pysznie. Czekamy na kolejną edycję!

Zobacz także:  I Targi Mamaville w Trójmieście – patronowane

Fot. Bartosz Ochenduszka/Ochen Photography

Oceń