Together Magazyn » Rodzic » Wychowanie » BEZPIECZNE DZIECKO – Wyjątkowa ochrona dla dzieci

BEZPIECZNE DZIECKO – Wyjątkowa ochrona dla dzieci

Rozmowa z Specjalistami ds ubezpieczeń: Sebastianem Stasiakiem & Zbigniewem Ławrynowiczem – 17 lat doświadczenie w branży ubezpieczeniowej .

Długie kolejki w przychodniach? Brak realnej szansy na umówienie wizyty u lekarza specjalisty? Jak mogę pokryć niezbędne wydatki na leczenie i rehabilitację dla dziecka kiedy dojdzie do nieszczęśliwego wypadku lub groźnej choroby? Trafnym rozwiązaniem jest kompleksowe ubezpieczenie takie jak „Bezpiecznie Dziecko”.

P: Co Pan rozumie przez bezpieczne dziecko?

O: Dla mnie to świadomość, że robię wszystko, aby skutki nieprzewidzianych wydarzeń, które mogą spotkać moje dziecko były jak najmniejsze. Jako ojciec chcę dać moim dzieciom wszystko co najlepsze i staram się usuwać wszystkie przeszkody stojące na ich drodze. Wiem jednak, że w codziennym poznawaniu świata dzieci często narażają swoje zdrowie a ja nie zawsze potrafię temu zapobiec.

P: Jak można zabezpieczyć dziecko przed ewentualnym nieszczęsliwym wypadkiem?

O: Obawiam się, że nawet najbardziej troskliwi rodzice tego nie potrafią. Jest jednak wyjątkowy pakiet ochronny oferowany przez moją firmę MetLife, który zapewnia finansowe wsparcie jeśli już nieszczęście się wydarzy. W ramach Powypadkowego Pakietu Medycznego dziecko ma dostęp do natychmiastowych konsultacji lekarzy specjalistów, trudno dostępnych badań i zabiegów takich jak rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa oraz hospitalizacji. Polisa również zabezpiecza rehabilitację w domu, wizyty lekarza pediatry i pielęgniarki oraz transport między placówkami medycznymi. Kiedy opieka nad dzieckiem się przedłuża zapewniamy opiekunkę i nauczyciela w celu nadrobienia zaległości w nauce.

P: Zapewniają Państwo natychmiastową i kompleksową pomoc powypadkową, ale co dalej?

O: W ramach „Bezpiecznego Dziecka” przysługują świadczenia, które mają zrekompensować pozostałe koszty oraz cierpienie dziecka. Dziecko otrzymuje odszkodowanie z tytułu częściowego trwałego inwalidztwa w wyniku np. złamania czy zwichnięcia. Świadczenie wypłacane za zdarzenie w okresie wakacji jest podwojone ponieważ jest to czas kiedy do wypadków dochodzi najczęściej a dzieci nie są chronione przez tzw. polisy szkolne. Chcę podkreślić, że świadczenia obejmują także 20 groźnych chorób wieku dziecięcego. Dzieci mogą liczyć także na odszkodowanie w wyniku samego zdarzenie złamania czy poparzenia bez konsekwencji trwałego inwalidztwa.

P: Zakres ubezpieczenia wydaje się obszerny, ale czy rodziców na to stać?

O: Jestem pewny, że tak. Program obejmuje różne warianty ubezpieczenia dopasowane do indywidualnych możliwości finansowych rodziców. Najtańszy wariant kosztuje tylko 44 zł miesięcznie, to trochę ponad 1 zł dziennie. Na każde kolejne dziecko proponujemy 10% zniżki. Również jest możliwość obniżenie składki o kolejne 25%.

P: Czy jako ojciec chrzestny mogę ubezpieczyć mojego chrześniaka?

Oczywiście, że tak. Ubezpieczenie mogą wykupić nie tylko rodzice ale także dziadkowie, oraz osoby niespokrewnione, dzięki czemu taka polisa jest także świetnym pomysłem na odpowiedzialny prezent dla dziecka już od jego narodzin.

Chcę dodać, że traktujemy dzieci priorytetowo i dla prostoty zawarcia umowy nie przeprowadzamy ankiety medycznej, dzięki czemu Twoje dziecko może być ubezpieczone już od jutra.

Osoby pragnące dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam do kontaktu z moimi rozmówcami, Specjalistami ds Ubezpieczeń MetLife :

Zbigniew Ławrynowicz 601 62 19 27;
Sebastian Stasiak 781 27 70 34

Oceń