Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Ski Jumpers – sekret sukcesu wirtualnych skoków!
photo--bbcaba

Ski Jumpers – sekret sukcesu wirtualnych skoków!

Każdy chyba choć raz chciał się poczuć jak złoty medalista olimpijski, oglądając pełną gracji grę sportowców. Sukcesy, chwała i oczywiście największe nagrody – na wszystko to zasługują najlepsi sportowcy w swoich dyscyplinach, a zostać częścią tak wspaniałego sportu, choćby tylko przez chwilę, to prawdziwy cud! Ale w dzisiejszym świecie cuda mogą się zdarzyć dzięki nowym technologiom, a zwycięstwa i osiągnięcia sportowe nie są wyjątkiem! Gra online Ski Jumps da swoim graczom niepowtarzalną okazję, aby poczuć się jak skoczek narciarski, rywalizując z innymi wirtualnymi sportowcami z całego świata. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego wirtualne sporty nabierają rozpędu w 2022 roku i dlaczego warto spróbować swoich sił jako sportowiec online!

Symulator lotów, który nie pozostawi cię obojętnym!

Darmowy symulator skoków narciarskich Ski Jumps stał się ostatnio prawdziwą nowością wświatowym internecie. Gra stała się dosłownie bestsellerem, zdobywając kilka milionów odsłon w ciągu miesiąca od premiery, nie bez powodu oczywiście. W Skokach Narciarskich gracze tworzą własnego zawodnika, którego trzeba wyszkolić i przygotować do udziału w najbardziej prestiżowych zawodach, takich jak Puchar Świata czy Turniej Czterech Skoczni. Możesz odnieść sukces tylko wtedy, gdy ciężko trenujesz, co nie różni się od prawdziwych skoczków narciarskich, którzy również dbają o swoją formę i rozwijają unikalne umiejętności przez lata. W dzisiejszych skokach narciarskich gracze mogą wybrać pomiędzy zupełnie różnymi trybami gry – Kariera od 0 dla początkujących i Szybki Turniej, dla profesjonalnych zawodników.

Aspekty techniczne oczywiście odgrywają ważną rolę w udanej karierze zawodnika, jak na przykład wybór najlepszego sprzętu: kombinezonu, nart, kijków itp. Gra jest tak szczegółowa i oddaje istotę prawdziwych zawodów, że eksperci sportowi Vulkan Bet twierdzą, że może to być najlepszy teaser Zimowych Igrzysk Olimpijskich!

Gracze trenują swoich własnych zawodników, a następnie rywalizują z nimi w prawdziwych turniejach online, w których tylko najlepsi mogą zostać mistrzami świata i zapisać się w historii skoków na świecie! Do sterowania symulatorem używaj tylko myszki i klawiatury.

Autografy prawdziwych sportowców oraz inne możliwości najlepszego symulatora!

Twórcy gry przywiązali dużą wagę do grafiki i fizyki symulatora, dzięki czemu Ski Jumps doskonale oddaje atmosferę prawdziwych Zimowych Igrzysk Olimpijskich! Gra została stworzona przez najlepszych polskich programistów, co oznacza, że cały interfejs będzie dostępny w języku polskim i nie tylko. Twórcy gry twierdzą również, że tak jak w przypadku prawdziwych sportów, skoki narciarskie będą certyfikowane dla zakładów bukmacherskich.

 Zakłady eSport na temat tej dyscypliny pojawią się już wkrótce! W chwili obecnej gra nadal otrzymuje znaczące aktualizacje i dostaje jeszcze więcej fajnych funkcji!

Znajduje się tu cały zbiór wskazówek dla początkujących, wszystkie wykonane w interaktywny i interesujący sposób, jak również inne materiały: sekcja FAQ i wskazówki od gwiazd skoków narciarskich z prawdziwego sportu!

W 2022 roku w symulatorze pojawiła się unikalna opcja, pozwalająca na zbieranie autografów znanych gwiazd skoków narciarskich, które można następnie zbierać, sprzedawać lub wymieniać na różne ulepszenia i bonusy w grze. Dlatego warto już teraz zacząć ulepszać swojego zawodnika, aby zdobyć autograf od światowej klasy sportowców, takich jak Kamil Stoch, Petr Żyła, Adam Małysz, a także Thomas Morgenstern, Gregor Schlierenzauer, Simon Ammann i inni.

Oceń