Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Ranking huśtawek ogrodowych wiosna 2021
hustawkaogrodowa

Ranking huśtawek ogrodowych wiosna 2021

Wypoczynek na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, to jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie czasu wolnego. Relaks w zaciszu własnego ogrodu może być jeszcze przyjemniejszy, jeżeli zaopatrzysz się w odpowiednie wyposażenie. Niezastąpiona do tego celu jest huśtawka, którą uwielbiają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Zastanawiasz się, jaką wybrać? Sprawdź nasz ranking!

Najlepsze huśtawki ogrodowe metalowe i drewniane

Podczas przygotowywania zestawienia wzięliśmy pod uwagę najważniejsze cechy, jakimi powinna się wyróżniać dobra huśtawka ogrodowa. Uwzględniliśmy wygodę, bezpieczeństwo oraz wytrzymałość i odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Nie zapomnieliśmy także o walorach estetycznych, gdyż huśtawki drewniane i metalowe to ważny element dekoracyjny aranżacji ogrodowej. W rankingu znalazły się modele rodzinne, a także przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Jak prezentuje się nasze zestawienie?

hustawkiogrodowe

1. Huśtawka ogrodowa metalowa z daszkiem Luna

Pierwsze miejsce należy do klasycznej huśtawki wieloosobowej, która będzie doskonałym wyborem dla całej rodziny. Konstrukcja opiera się na metalowym stelażu i jest wyposażona w baldachim zapewniający ochronę przed słońcem i deszczem. Siedzisko i daszek zostały wykonane z wodoodpornego i wytrzymałego materiału, a dodatkowo do kompletu są dołączone wygodne poduszki.

2. Bocianie gniazdo huśtawka ogrodowa z frędzlami

Kolejną propozycją jest jednoosobowy model o efektownym wzornictwie. Bujak został wykonany ze sznurkowej plecionki, przez co jest niepodatny na czynniki atmosferyczne. Huśtawka ogrodowa ma formę wiszącego fotela z ozdobnymi detalami z frędzli, a przy tym jest niezwykle komfortowa.

3. Huśtawka ogrodowa z oparciem i poduszką serce

To uroczy mebel dla najmłodszych, który sprawdzi się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domu. Bujak ma konstrukcję kubełkową z zabezpieczeniem przed wypadkiem z siedziska. Huśtawka ogrodowa drewniana jest sprzedawana w komplecie z miękkimi poduszkami oraz mocnym sznurem do zawieszenia.

4. Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo dla dzieci

Jest to jeden z najchętniej wybieranych model ostatnich lat. Charakteryzuje się specyficzną konstrukcją o okrągłym kształcie, na której można się wygodnie rozsiąść. Huśtawka ogrodowa, mimo że jest przeznaczona dla dzieci, to sprawdzi się również w przypadku dorosłych ze względu na maksymalny udźwig do 100 kg.

5. Huśtawka drewniana do zawieszenia dla dzieci

Ostatnie miejsce zajmuje klasyczna huśtawka trapezowa. Składa się ze stabilnej deski zawieszonej na wytrzymałych sznurach, za które trzyma się podczas bujania. Mimo prostej konstrukcji z pewnością dostarczy wiele frajdy najmłodszym użytkownikom.

Oceń