Together Magazyn » Aktualności » Polskie gwiazdy oceniły marki dziecięce

Polskie gwiazdy oceniły marki dziecięce

Za nami piąta edycja konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców. Znani rodzice ze swoimi pociechami, eksperci w zakresie wychowania dzieci i dziennikarze ocenili najnowsze propozycje zabawek i produktów dla najmłodszych na rynku.

W jury konkursu znalazły się m.in. Katarzyna Cichopek, Beata Sadowska oraz Anna Dereszowska. Znane polskie mamy wraz ze swoimi dziećmi przetestowały akcesoria dla maluchów. Produkty dla dzieci zostały ocenione pod kątem walorów estetycznych, materiałów i jakości wykonania.

Główna nagroda Wybór Rodziców 2016 w kategorii ubranka i odzież trafiła w ręce przedstawicieli marki Dear Eco, produkującej ubranka dla najmłodszych z najwyższej jakości bawełny organicznej. Firma od niedawna debiutuje na polskim rynku, ale już udało się jej zdobyć serca rodziców i ich pociech. Marka przykłada ogromną wagę do wyboru najlepszych materiałów dla wrażliwej dziecięcej skóry, ale zwraca też uwagę na nowoczesny i elegancki design. Wszystko w zgodzie z mottem firmy – ekologia nie musi wykluczać elegancji, wygody i nowoczesności.

Dear Eco_6

W konkursie Wybór Rodziców wyróżnione zostały także: w kategorii tekstylia Coverover Active Comfort (uniwersalne okrycie dla dzieci), Domki Lupomi i dywan bawełniany Lorena Canals w kategorii pokój dziecięcy, BabyZen YOYO+ (kategoria wózki), BeSafe iZi Modular (foteliki), Miasta Świata – Teczka Inspiracji i Eksperymentuj z Dzieckiem (książki dla dzieci), Proszek JELP Fresh Soft 2w1 (akcesoria do pielęgnacji), saszetki wielorazowe CherubBaby (akcesoria do karmienia), oraz opaskaPna komary i kleszcze KOMASTOP w kategorii bezpieczeństwo dziecka.

Konkurs Zabawka Roku i Nagroda Rodziców  jest organizowany przez portal zabawkowicz.pl. Ma on na celu wybranie najciekawszych akcesoriów dla najmłodszych dostępnych na rynku. Przy ocenie produktów największe znaczenie mają wartości edukacyjne, jakość wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Nagroda Rodziców to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów kupowanych dla dzieci. Wyróżnione zostają w niej najbardziej ergonomiczne i wielofunkcyjne akcesoria. Inicjatywa pomaga rodzicom podjąć mądrą decyzję w  kwestii wyboru odpowiedniego produktu dla najmłodszych.

Dear Eco_5

Więcej o Dear Eco:

Elegancja, nowoczesność, wygoda i ekologia to hasła przewodnie Dear Eco polsko-norweskiej firmy tworzącej stylowe ubranka dla dzieci od momentu narodzin do 18-ego miesiąca życia. Delikatne w dotyku ubranka tworzone są w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, a powstają z najwyższej jakości ręcznie zbieranej bawełny organicznej. Produkty Dear Eco są wykonane bez użycia szkodliwych substancji, nie wywołują reakcji alergicznych i są całkowicie bezpieczne dla maluchów. Kolekcja ubranek jest idealną odpowiedzią na potrzeby wrażliwej i wymagającej skóry noworodka. Autorski print ubranek i gustowne opakowania podkreślają unikalny charakter marki i wyróżniają ją spośród innych propozycji dla najmłodszych.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.deareco.com

Dear Eco_2

 

Oceń