Together Magazyn » Aktualności » Osiedla dla ludzi z pasją

Osiedla dla ludzi z pasją

Wszystko to, co kochamy najbardziej. Wygoda i możliwości, w których pasja i oczekiwania najbliższych grają pierwsze skrzypce. Pamiętając, że aktywność i wypoczynek to dwie strony medalu każdego spędzonego tam dnia.

Zielona Aleja – Allcon

Zielona aleja gdańsk
Inwestycja zlokalizowana na gdańskiej Morenie pozwala pewnie wkroczyć w nowy wymiar nowoczesności, której oblicze idealnie dopasowane jest do potrzeb mieszkańców z pasją. Deweloper Allcon spełnił oczekiwania, starannie projektując przestrzeń, w której przyszłość ma dynamiczne barwy. Wygodne rozwiązania tworzą ciepło domowego ogniska, dzięki najnowocześniejszej technologii wspieranej stylowym designem.

Portova – Invest Komfort


Tradycja w wymiarze Portovej to pomysł dla chcących zamieszkać w centrum Gdyni. Wykonawcą jest deweloper Invest Komfort. Proponuje wygodną przestrzeń do życia na jednym z 17 pięter dominanty z widokiem na panoramę miasta. Wewnętrzna strefa relaksu, sauny i fitness oraz lokale usługowe oddają mieszkańcom to, czego faktycznie im potrzeba, tworząc miejsce, w którym nowoczesność oznacza komfort.

Zakątek Sopot – P.P.H.U Ingram


Sopocki Zakątek to niekończące się luksusowe wakacje. W samym sercu kurortu firma P.P.H.U Ingram proponuje mieszkania w apartamentowcu, którego dwa budynki są pewną gwarancją kameralnej atmosfery. Przynależne ogrody, wygodnie zaaranżowane tarasy, panoramiczna winda i krok, który dzieli nas od centrum wydarzeń, powodują, że życie na ogrodzonym i bezpiecznym osiedlu będzie zaskakującą niespodzianką.

Zajezdnia Wrzeszcz – Robyg


W Zajezdni Wrzeszcz wszystko może się zdarzyć. Osiedle Grupy Deweloperskiej Robyg wyróżnia pełna udogodnień lokalizacja w sąsiedztwie morza i natury, a także szczególny wygląd inwestycji. Wykonana w stylu industrialnym, została wykończona w wysokim standardzie, z wykorzystaniem materiałów szlachetnych. Komfort zapewni innowacyjny system Robyg Smart House, całodobowy monitoring i lobby z portierem.

Morska Osada – TM Deweloper


Wystarczy jedynie odrobinę uchylić okno, aby poczuć morską bryzę i usłyszeć szum fal. Znakomita lokalizacja osiedla domów bliźniaczych zaledwie 7 minut od morza, stała się inspiracją dla TM Deweloper. Morska Osada przy ulicy Dickmana to przede wszystkim morze możliwości. Do każdego z wielokondygnacyjnych, przestrzennych domów przynależy ogród, będący zieloną enklawą relaksu i wypoczynku dla mieszkańców.

Oceń