Together Magazyn » Dom » Nowoczesne akcesoria do sprzątania, które zmienią Twoją codzienność
zobacz co musisz mieć do sprzątania podłogi w domu.

Nowoczesne akcesoria do sprzątania, które zmienią Twoją codzienność

Odkurzanie, ścieranie kurzu osiadającego na meblach, dokładne czyszczenie łazienki i toalety, układanie w szafach i szafkach, sprzątanie kuchni… Utrzymanie porządku w swoim najbliższym otoczeniu wymaga sporo pracy i systematyczności. Czy rzeczywiście dbanie o czystość w mieszkaniu musi być uciążliwe? Niekoniecznie! Nowoczesne akcesoria do sprzątania mogą znacząco usprawnić prace i sprawić, że efekty sprzątania będą zaskakujące.

Kompaktowe akcesoria do sprzątania: mop ze spryskiwaczem BACTERIA STOP

Należysz do licznej grupy osób, którym najwięcej trudności przysparza mycie podłogi? Najwyższa pora ułatwić sobie uciążliwy obowiązek! Wymień klasyczny zestaw składający się z wiadra z wyciskaczem i mopa na jeden produkt – mop ze spryskiwaczem. Lekki, poręczny mop wyposażony został w niewielki, zamontowany na drążku pojemnik zastępujący wiadro. Nie musisz napełniać, a następnie nosić za sobą ciężkiego pojemnika. Wodę z płynem albo środkiem dezynfekującym możesz rozpylić bezpośrednio na podłogę, naciskając rączkę w uchwycie. Co ważne, model BACTERIA STOP oferowany przez sklep York spełni oczekiwania alergików, rodziców, właścicieli czworonogów oraz wszystkich tych, dla których zachowanie nieskazitelnej czystości w domu jest priorytetem. Do produkcji mopa wykorzystano mikrocząsteczki srebra, które zapobiegają namnażaniu się bakterii na powierzchni produktu i przenoszeniu na dłonie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów podczas sprzątania.

Nowoczesne akcesoria do sprzątania są dopracowane pod kątem użytkowym i estetycznym. Niewielki, zgrabny mop ze spryskiwaczem nie zajmuje wiele miejsca, więc polecany jest osobom mieszkającym w małych mieszkaniach, w których brakuje przestrzeni do przechowywania.

Innowacyjne akcesoria York: ścierki z mikrofibry

Masz dość zacieków na oknach i smug na lustrze? Chcesz wreszcie porządnie wyczyścić ekran telewizora, który pokryty jest odciskami palców? Ściereczka z mikrofibry zapewni Ci fenomenalny efekt bez szorowania i czasochłonnego polerowania. Szmatki z mikrofibry doskonale czyszczą różne powierzchnie, nie pozostawiając smug i zacieków. Wykazują doskonałą skuteczność zarówno na sucho, jak i na mokro. Aby dokładnie umyć baterię prysznicową, szklane powierzchnie czy ekrany LCD, wystarczy zmoczyć szmatkę i odcisnąć z nadmiaru wody – żadne dodatkowe detergenty nie są już potrzebne. Skuteczność tego typu nowoczesnych akcesoriów do sprzątania wynika przede wszystkim ze specyficznych właściwości materiału. Mikrofibra składa się z bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych. Produkowana w ten sposób tkanina jest niezwykle chłonna i miękka. Włókna jak magnes przyciągają nawet najdrobniejsze cząsteczki i zatrzymują je w środku, zapobiegając wzbijaniu się zanieczyszczeń w powietrze.

Prana zgodnie z zaleceniami producenta szmatka (w niskiej temperaturze, bez dodatku środków zmiękczających i wybielaczy) zachowa swoje właściwości przez długi czas.

Akcesoria do sprzątania, które musisz mieć w swoim domu: magiczna gąbka

Wśród akcesoriów York cieszących się dużą popularnością nie mogło zabraknąć magicznych gąbek – wyjątkowych zmywaków, które usuną wszystko to, czego nie sposób wyczyścić standardowymi metodami. Jak to możliwe? Białe, sprężyste gąbeczki nie bez powodu nazywane są magicznymi. Produkowane są z melaminy o specyficznej strukturze. Gęsta pianka skutecznie usuwa silne, zaschnięte zabrudzenia ze ścian, mebli, podłóg, butów i innych powierzchni. Aby usunąć ślady z długopisu na stole, plamy z czerwonego wina na ścianie, osad na białych tenisówkach, plamy z kawy na samochodowej tapicerce czy zacieki na meblach kuchennych, wystarczy zmoczyć gąbkę i delikatnie potrzeć powierzchnię. Jej delikatna struktura nie pozostawia zarysowań i smug oraz nie uszkadza delikatnych powierzchni. Gąbki przeznaczone są do wielokrotnego użycia. Pod wpływem użytkowania gąbka powoli się wykrusza.

Gumowa miotła – pogromca sierści

Naszą listę najlepszych, nowoczesnych akcesoriów do sprzątania zamyka produkt, który zachwyci wszystkich właścicieli czworonogów. Miotła z gumową końcówką doskonale „radzi” sobie z sierścią i włosami na płytkach, panelach, linoleum i innych powierzchniach. Najbardziej satysfakcjonujący efekt uzyskasz, kiedy wybierzesz model z dodatkiem antybakteryjnych cząsteczek srebra i cynku. Gumowa miotła wyposażona została dodatkowo w ściągaczkę do wody umożliwiającą sprawne usuniecie płynu z tarasu czy łazienkowych kafli. Miotłę z gumowymi wypustkami wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości. Po zakończonym sprzątaniu wystarczy wypłukać ją pod bieżącą wodą (dodatkowo możesz użyć płynu do mycia naczyń lub innego detergentu). Teleskopowy trzonek można w prosty sposób dopasować do swojego wzrostu, aby sprzątanie było jeszcze prostsze.

Oceń