Together Magazyn » Styl życia » Najpopularniejsze automaty do gier wśród Polaków
najnowsze i najlepsze gry na adroida i ios w 2024 roku!

Najpopularniejsze automaty do gier wśród Polaków

Od czasu pojawienia się licznych kasyn online dostępnych także dla graczy z naszego kraju, Polacy grają coraz częściej i obstawiają coraz więcej. W dzisiejszych czasach często można zobaczyć ludzi grających w gry hazardowe na komputerach lub urządzeniach mobilnych, na przykład w gry takie jak automaty slotowe oferowane przez https://hitnspincasino.com/pl/. Oznacza to, że ogromny odsetek Polaków korzysta z gier hazardowych, a dzięki większej ich dostępności coraz więcej graczy każdego dnia próbuje szczęścia w kasynach online.

Spośród wszystkich dostępnych kategorii gier najbardziej wyróżniają się automaty, zwane także slotami lub maszynami slotowymi. Ostatnie badania wskazują, że automaty do gier są jednym z najpopularniejszych gatunków w kasynach online i to właśnie w nich rozgrywanych jest najwięcej rund każdego dnia. Między innymi ze względu na sam charakter gry.

Chcemy teraz Ci zaprezentować, w które maszyny slotowe gra się najczęściej w Polsce. Przeanalizujmy dane przedstawione w niektórych badaniach rynkowych i dowiedzmy się, ilu graczy obstawia kolejne rundy w automatach.

Automaty to najpopularniejsza w Polsce kategoria gier hazardowych

Niektóre renomowane kasyna internetowe publikują regularnie dane statystyczne na temat rynku każdego z krajów. Można w tych danych znaleźć też informacje na temat graczy z Polski, poznając tym samym ich preferencje graczy i ciekawe spostrzeżenia na temat hazardu w naszym kraju. Według niedawno opublikowanych danych, automaty slotowe zajmują pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych kategorii gier hazardowych w kasynie.

W sumie prawie 80% aktywnej bazy użytkowników grało na automatach online w ostatnim roku, a kategoria ta odpowiadała za ponad 60% wszystkich rund rozegranych w obserwowanym okresie. Ta niesamowita liczba spinów mówi wiele o popularności tego rodzaju rozrywki w Polsce, a także o tym, ile gracze obstawiali na automatach online. W sumie ponad 70% całkowitego obrotu typowego kasyna generują maszyny slotowe.

Najpopularniejsze automaty w Polsce

Dzięki najszerszej liczbie tytułów we wszystkich kategoriach automaty wyróżniają się w każdym chyba kasynie online. Po prostu wejdź do sekcji ze slotami i sprawdź szeroką gamę opcji, od najprostszych po innowacyjne ze złożoną mechaniką, a z pewnością znajdziesz taką, która będzie idealna dla Twojego stylu gry.

Mając to na uwadze, przeanalizowaliśmy dane dotyczące najpopularniejszych automatów w naszym kraju i przygotowaliśmy listę 10 najczęściej wybieranych maszyn slotowych w Polsce. W ten sposób możesz teraz wypróbować te, które odniosły największy sukces i lepiej zrozumieć, dlaczego są one aż tak popularne.

PozycjaNazwa gryProducentRTP
1Fortune TigerPG Soft96.81%
2Sweet BonanzaPragmatic Play96.51%
3Sevens fireGamomat96.13%
4Big Bass SplashReel Kingdom95.67%
5Jewel RushPragmatic Play96.47%
6Floating DragonReel Kingdom95.67%
7Gates of OlympusPragmatic Play95.51%
89 CoinsWazdan Gaming96.06%
9Burning SunWazdan Gaming96.12%
10Big Bass BonanzaReel Kingdom95.67%

Widzimy, że Fortune Tiger, atrakcyjna gra z motywem tygrysów, dominuje w Polsce i cechuje się o wiele większą popularnością, niż inne, równie udane automaty. Zauważono jednak również, że gracze często grają w kilka różnych tytułów. Szeroka gama opcji jest zatem jednym z czynników wpływających na popularność automatów.

Dlaczego automaty online są tak popularne?

Jak już wspomnieliśmy, bardzo atrakcyjnym czynnikiem jest niezliczona ilość opcji dostępnych dla graczy. Co więcej, łatwość gry na automatach online jest kolejnym czynnikiem wyróżniającym ten gatunek. W zasadzie każdy może zacząć grać na automacie i zrozumieć wszystko w ciągu kilku obrotów. Nie ma tutaj strategii prowadzącej do wygranej, ponieważ automaty online opierają się na generatorach liczb losowych i są całkowicie nieprzewidywalne. W ten sposób maszyny slotowe są z definicji grami losowymi i oferują uproszczoną rozgrywkę, przyciągając dużą liczbę użytkowników na wszystkich poziomach doświadczenia.

I na koniec, wiele kasyn oferuje liczne bonusy i zachęty dla różnych automatów online, co przyciąga jeszcze więcej graczy. Promocje obejmujące zwrot gotówki lub darmowe spiny na automatach online są niezwykle powszechne i dodatkowo wzmacniają gatunek jako całość.

Sprawdź również nasz artykuł o ustawie hazardowej: https://togethermagazyn.pl/polska-ustawa-hazardowa-legalnosc-kasyn-online-w-swietle-prawa/

5/5 – (1 głosów)