Together Magazyn » Młoda redakcja poleca w listopadzie

Młoda redakcja poleca w listopadzie

APLIKACJE IMPREZOWE

Autorzy: Kacper Dudkiewicz, Natalia Stawicka, Lucyna Bagdziun

1. Prawda Czy Wyzwanie – Gra, w której każdy jest przeciwnikiem każdego. Może być idealna na imprezę, gdzie chcemy się czegoś o sobie nawzajem dowiedzieć. Mamy trzy tryby „trudności”: Klasyka, Impreza, Ekstremalny.
2. Nigdy, przenigdy – Nigdy, przenigdy… – A Ty do czego nie chciałbyś się przyznać? Pytania zadane są przez grę, wyzwania zadane także przez nią! Gracze, którzy są zgodni, razem wykonują wyzwanie (!). Przykład: pytanie „Osoby, które nigdy nie paliły papierosów” i postawione wyzwanie „Niech staną na jednej nodze”.
3. Przyznaj się – Gra losuje pytanie, a gracze, którym przytrafiła się dana sytuacja, wykonują wyzwanie podane pod pytaniem. Tym razem grupa wykonuje zadania, więc lepiej przygotować się na wysoki poziom trudności.
4. 5 sekund – Masz 5 sekund na odpowiedź! Wydaje się mało, ale jednak można. 3 rzeczy do wymienienia, 5 sekund do pomyślenia.
5. Co byś wolał? – Gra, w której ponownie nie ma dużego elementu rywalizacji. Gracz dostaje pytanie z serii „co byś wolał?”. Osoba odpowiada, a reszta grupy wybiera, czy zrobiłaby to samo, czy raczej co innego. Osoby, które zgadzają się z osobą pytaną, dostają punkt.

TOPOWE PROFILE NA INSTAGRAMIE

Autorki: Natalia Stawicka, Katarzyna Łyszyk

1. Wszystkie.cytaty
Masz zły humor i szukasz idealnego cytatu do tej sytuacji? A może chcesz opisać zdjęcie fragmentem ciekawego tekstu? Tutaj masz idealny profil na Instagramie pełen inspiracji.

2. slayimbeauties
Lubisz makijaż? Czy może chciałabyś się nauczyć ślicznie malować? Na tym profilu znajdziesz nie tylko tutoriale, ale także inspiracje do twoich dalszych działań twórczych.

3. Dailyart
Lubisz oglądać piękne rysunki? Chcesz się zainspirować czyjąś pracą? Jeżeli tak, to jest to idealny profil, który powinieneś zaobserwować na Instagramie.

4. Dobry_mem
Nudzisz się? Chcesz się w jakiś sposób pocieszyć? Masz ochotę się z czegoś pośmiać ze znajomymi, oznaczając ich w postach? Wszyscy kochamy oglądać memy. Ten profil na pewno poprawi Ci humor!

5. Nature
Kochasz oglądać naturę? Uwielbiasz sobie wyobrażać, jak by było, gdybyś był w przepięknych górach albo nad morzem? Może chcesz wybrać się w jakieś piękne miejsce, ale nie masz pojęcia dokąd? Jeżeli tak, polecamy zaobserwować ten profil na Instagramie.

IMPREZOWE BRZEMIENIA

Autor: Szymon Gliszczyńki „Ten Gliszczu”

Przedstawiamy naszą listę TOP6 kawałków na imprezy. Gwarantują one dobre brzmienie oraz idealną atmosferę do zabawy!

1. Gazirovka „Black (JONVS & Valentine Black Remix)” – Lubisz trochę bass’u połączonego z niskim rosyjskim głosem? Uwielbiasz, gdy dobra nuta ma fajny dropik? Puść ten kawałek na melanżu i sprawdź, kto się bawi najlepiej przy Czarnym Bagarci!
2. Dynoro & Gigi D’Agostino „In My Mind” – Chodzi Ci po głowie jakaś piosenka, ale nie masz pojęcia, co to za kawałek? Chyba znamy odpowiedź! Nic tak się nie wbija w głowę, jak właśnie kolaboracja Dynoro i Gigi D’Agostino! Pssst, wyjdź na parkiet z osobą, która jest blisko Twojego serduszka i bawcie się w rytm spokojnego trapu.
3. Desiigner „Panda” – Panda Pandra prrrraaa[…]! Wystarczy powiedzieć na głos tę kwestię, a każdy już wie, o jaką piosenkę chodzi! Desiigner pojawił się na 3 miejscu w naszym TOP6 ze względu na dobre brzmienie muzyczne, idealnie nadające się do szaleństw na parkiecie, pod dobry, amerykański rap!
4. SHANGUY „King Of The Jungle” – Jesteś na imprezie i chciałbyś poudawać Tarzana, ale nie masz pomysłu, do której piosenki mógłbyś to zrobić? SHANGUY przychodzi z pomocą! Przy tej piosence możesz stać się prawdziwym King-Kongiem melanżu. Refren, jak i drop po nim, fajnie buja. Spróbuj sam to odpalić na imprezie! Na co czekasz? Stań się królem dżungli… Znaczy muzyki!
5. Kanye West & Lil Pump „I Love It” – Myślę, że tej dwójki artystów nikomu nie trzeba przedstawiać. Kanye West w kolaboracji z Lil Pump’em śpiewają o tym, że kochają? A co kochają? Musisz sprawdzić to ze znajomymi. Wolne rytmy oraz idealnie dopasowany wokal powodują, że piosenka wbija się w głowę lepiej, niż piłka odbita przez Bartosza Kurka na pole boiska siatkowego!
6. Feduk „Różowe Wino” – Masz ochotę na jakieś różowe wino? Spróbuj ruskiego! Элджей oraz Feduk prezentują kawałek, który idealnie będzie pasował do imprezowego klimatu, jak i pochillowania przy stole ze znajomymi. Tylko pamiętajcie – Alkohol od 18 roku życia!

5/5 – (3 głosów)