Minionki

Kolorowanki minionki

Minionki to na pozór urocze postaci, z wyglądu przypominające nieco wydłużonego, żółtego tic-taca. Zawładnęły one sercami wielu ludzi w 2010 roku, gdy na ekrany kin wszedł film „Jak ukraść Księżyc”. Jednak ich historię oraz pobudki, którymi kierują się w swoim życiu, poznać można dopiero po obejrzeniu filmu im w całości poświęconego, zatytułowanego „Minionki”.

Te bajkowe postaci kochają zło i od zarania dziejów poszukują osób, które zło czynią na największą skalę. Służyły wiernie Napoleonowi czy też nawet samemu Drakuli. Jednak ze względu na swoją wrodzoną niezdarność, każdą z tych postaci udało im się…zgładzić. Podczas lat posuchy, gdy żadna zła postać nie pojawiła się na horyzoncie, a Minionki umierają z rozpaczy bez kolejnego złego przywódcy, kilka odważnych przedstawicieli grupy wyrusza na ratunek. Mają oni odnaleźć zło wcielone, kolejną osobę, która będzie ich Panem.

Cały scenariusz kilku część opiera się na tym, iż Minionki spragnione zła, odnajdują Gru, który stara się czynić wszystko, by uprzykrzyć ludziom życie. Pragnie nawet ukraść księżyc, choć dopuszcza się złych występków różnego kalibru. Czasem jest to zwykłe przebicie balonika małemu dziecku. Przy Gru Minionki odżywają, knując i pomagając zrealizować mu najbardziej podstępne plany. Przy tym ich niezdarność szczególnie się ujawnia, przez co z postaci kierujących się w stronę zła, zdecydowanie zostają najśmieszniejszym punktem całej serii filmów.

Minionki do kolorowania

Na naszej stronie mogą Państwo pobrać i wydrukować sobie gotowe kolorowanki Minionki. Obrazki pokazują różne sceny z filmów, można również dzięki nim poznać różne Minionki. Oczywiście główną rolę niezmiennie pełnią na stronach kolorowanek Stuart czy też Bob, najbardziej zakręcone z Minionków. Kolorowanki są bardzo dobrej jakości, o różnym stopniu zaawansowania. Wiele z nich jest dość prostych, przez co nadają się one dla dzieci. Te kolorowanki Minionki, które posiadają zdecydowanie więcej szczegółów, z powodzeniem mogą stanowić fajną formę rozrywki dla każdego dorosłego.

Kolorowanki z Minionkami dostępne na naszej stronie, cały czas ulegają wzbogaceniu. Dodajemy nowe pozycji, uzupełniamy całość kolekcji. Każdy jest w stanie znaleźć takie kolorowanki z Minionkami, które spełnią jego oczekiwania. Oczywiście jakość kolorowanek jest najwyższej jakości, przez co zwykły wydruk w zupełności wystarcza.

kolorowanki minionki

4.4/5 – (19 głosów)