Monster High

Lalki Monster High wyglądają zupełnie inaczej niż przeciętna Barbie. Wszystko dlatego, że inspiracją do powstania postaci były sławne filmowe potwory, takie jak Dracula, mumie, zombie, wilkołaki, a także duchy. Dzięki tym potworkom lalki zostały wystylizowane na bardzo upiorne. Od 2010 roku seria Monster High robi furorę wśród dzieci i nastolatek. Oprócz zabawek, powstał jeszcze serial opowiadający o przygodach strasznych przyjaciół, seria książek, a nawet gra na platformy NDS i Wii.

Zostały one stworzone przez Garrett Sander i Kelly Riley powstało w 2007 a 3 lata później podbiło serca milionów dzieci na całym świecie.
Chyba nie ma dziecka, które nie znałoby tych postaci. Pojawiają się w tv, internecie na plecakach i wielu gadżetach.
Teraz możesz pobrać wysokiej jakości kolorowanki Monster High z naszej strony.

Kolorowanki Monster High

Wśród kolorowanek znajdziesz przede wszystkim głównych bohaterów, ale nie tylko. Córka potwora Frankensteina – Frankie Stein z pewnością ucieszy się z nowego koloru włosów, który będzie współgrał z odcieniem jej zielonej skóry. Draculaura ze swoim nietoperzem Hrabią Wspaniałym podziękują za dużo czerwieni w swoim otoczeniu. Córka wampira uwielbia ją na równi z różem! A co powiedziałaby Clawdeen Wolf na przefarbowanie futerka swojego kotka Crescenta na zielono? pobierając kolorowanki Monster High możesz się tego dowiedzieć! Inne postaci również chciałyby nabrać nowych kolorów. Dlatego nie czekaj i zacznij tworzyć przepiękne autorskie stroje już dzisiaj! Lagoona Blue, Cleo de Nile i Ghoulia Yelps są bardzo ciekawe, co dla nich przygotujesz.
Każdy fan serii znajdzie u nas swoją ulubioną postać i wystylizuje ją wedle swoich upodobań. Sprawdź, kto czeka na swoją dawkę kolorów!

kolorowanki monster high

Monster High do kolorowania nada się świetnie, aby kreatywnie spędzić czas z dziećmi. Dzięki temu zdolności manualne każdego dziecka poprawią się. Jednocześnie będzie to świetna zabawa. Wystarczy wziąć kilka kredek i usiąść przy biurku, aby przenieść się w upiorny świat Monster High. Dzięki temu poczujesz się, jakbyś i Ty chodził do Straszyceum. Pan Gdzie poprowadzi zajęcia z dramaturgii, a Pan Hackington nauczy Cię szalonej nauki. Może uda Ci się nawet zdobyć sympatię u Pana Paskudnego? Tylko z kolorowankami Monster High poczujesz potworną atmosferę tego upiornego liceum!

Wystarczy, że klikniesz w zielony przycisk na kolorowance i wydrukujesz bezpośrednio ze strony.

Przyjemnej zabawy!

3/5 – (8 głosów)